UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • WYCIECZKA DO ZAKOPANEGO (30 MAJA - 03 CZERWCA 2018) - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z WYJAZDU

  WYCIECZKA DO ZAKOPANEGO (30 MAJA - 03 CZERWCA 2018) - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z WYJAZDU

  Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w organizowanej wycieczce do Zakopanego. Czytaj więcej...
 • TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR TVP3 OLSZTYN - ELIMINACJE GMINNE (ROŻENTAL, 03.03.2018)

  TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR TVP3 OLSZTYN - ELIMINACJE GMINNE (ROŻENTAL, 03.03.2018)

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w eliminacjach gminnych 59 Edycji Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o PUCHAR TVP3 Olsztyn. Zawody odbędą się w sobotę 03 marca 2018 r. w Hali Sportowej w Rożentalu. Czytaj więcej...
 • PRZEKAŻ 1% PODATKU NA SWÓJ KLUB

  PRZEKAŻ 1% PODATKU NA SWÓJ KLUB

  Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej jako organizacja pożytku publicznego prowadzi coroczną akcję „Przekaż 1% podatku na swój klub”, dzięki której, kolejny raz będzie można przekazać środki finansowe klubom piłkarskim z naszego województwa! Czytaj więcej...
 • XIV EDYCJA GMINNEJ LIGI PIŁKI HALOWEJ - TERMINARZ ROZGRYWEK + SKŁADY ZESPOŁÓW

  XIV EDYCJA GMINNEJ LIGI PIŁKI HALOWEJ - TERMINARZ ROZGRYWEK + SKŁADY ZESPOŁÓW

  W czwartek 09 listopada 2017 w biurze LZS Lubawa odbyło się spotkanie organizacyjne dotyczące XIV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Czytaj więcej...
 • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z OBIEKTÓW

  WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z OBIEKTÓW

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 04 października 2017 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie. Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Witamy na stronie głównej Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie

ZAPOWIEDŹ SPORTOWEGO WEEKENDU (26-27.08.2017)

W najbliższy weekend kolejna dawka sportowych emocji. W rozgrywkach ligowych u siebie zagra LIDER Złotowo, wyjazdy czekają AVISTĘ Łążyn i JORDAN Kazanice. Przed nami także organizowany od kilku lat w ostatnią niedzielę sierpnia Gminny Festyn Sportowy połączony z Turniejem Piłki Nożnej dla dzieci na zakończenie wakacji.

Jako pierwsi o ligowe punkty powalczą podopieczni trenera Marcina Licznerskiego, którzy w sobotę o 17:00 rozpoczną rywalizację z LKS WEL Lidzbark Welski.

Dzień później o 14:00 w Gminie Nowe Miasto Lubawskie na boisko wybiegną dwie pozostałe drużyny z Gminy Lubawa. W Gwiździnach z miejscowym WICHREM rywalizować będzie AVISTA Łążyn, w Bratianie z WELEM powalczy JORDAN Kazanice. Zespół LZS Fijewo czeka przymusowa pauza.

Również w niedzielę o 14:00 na boisku sportowym w Prątnicy odbędzie się Gminny Festyn Sportowy połączony z Turniejem Piłki Nożnej dla dzieci na zakończenie wakacji 2017. W zawodach udział weźmie dziewięć zespołów złożonych z dzieci z danych sołectw. Swoje reprezentacje zgłosiły Łążyn, Grabowo, Gutowo, Wałdyki, Prątnica, Szczepankowo, Omule, Rumienica oraz Zielkowo.


Sobota, 26 sierpnia 2017

17:00 „A” klasa LZS LIDER Złotowo – LKS WEL Lidzbark Welski 0:2 (0:1)


Niedziela, 27 sierpnia 2017

14:00 „A” klasa KS WICHER Gwiździny – LZS AVISTA Łążyn 3:2 (3:1)

14:00 „B” klasa KS WEL Bratian – LZS JORDAN Kazanice 0:4 (0:3)

14:00 Gminny Festyn Sportowy połączony z Turniejem Piłki Nożnej dla dzieci na zakończenie wakacji – boisko sportowe w Prątnicy


Serdecznie zapraszamy !!!

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol