UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • XIV EDYCJA GMINNEJ LIGI PIŁKI HALOWEJ - TERMINARZ ROZGRYWEK + SKŁADY ZESPOŁÓW

  XIV EDYCJA GMINNEJ LIGI PIŁKI HALOWEJ - TERMINARZ ROZGRYWEK + SKŁADY ZESPOŁÓW

  W czwartek 09 listopada 2017 w biurze LZS Lubawa odbyło się spotkanie organizacyjne dotyczące XIV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Czytaj więcej...
 • II EDYCJA - MIKOŁAJKOWY OTWARTY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ OLD BOYS O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA (ZŁOTOWO, 16.12.2017) - REGULAMIN

  II EDYCJA - MIKOŁAJKOWY OTWARTY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ OLD BOYS O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA (ZŁOTOWO, 16.12.2017) - REGULAMIN

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w II Edycji Mikołajkowego Otwartego Turnieju Piłki Halowej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Zawody odbędą się w sobotę 16 grudnia 2017 w Hali Sportowej w Złotowie (początek gier godzina 15:30). Czytaj więcej...
 • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z OBIEKTÓW

  WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z OBIEKTÓW

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 04 października 2017 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie. Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3

Witamy na stronie głównej Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie

ZAPOWIEDŹ SPORTOWEGO WEEKENDU (26-27.08.2017)

W najbliższy weekend kolejna dawka sportowych emocji. W rozgrywkach ligowych u siebie zagra LIDER Złotowo, wyjazdy czekają AVISTĘ Łążyn i JORDAN Kazanice. Przed nami także organizowany od kilku lat w ostatnią niedzielę sierpnia Gminny Festyn Sportowy połączony z Turniejem Piłki Nożnej dla dzieci na zakończenie wakacji.

Jako pierwsi o ligowe punkty powalczą podopieczni trenera Marcina Licznerskiego, którzy w sobotę o 17:00 rozpoczną rywalizację z LKS WEL Lidzbark Welski.

Dzień później o 14:00 w Gminie Nowe Miasto Lubawskie na boisko wybiegną dwie pozostałe drużyny z Gminy Lubawa. W Gwiździnach z miejscowym WICHREM rywalizować będzie AVISTA Łążyn, w Bratianie z WELEM powalczy JORDAN Kazanice. Zespół LZS Fijewo czeka przymusowa pauza.

Również w niedzielę o 14:00 na boisku sportowym w Prątnicy odbędzie się Gminny Festyn Sportowy połączony z Turniejem Piłki Nożnej dla dzieci na zakończenie wakacji 2017. W zawodach udział weźmie dziewięć zespołów złożonych z dzieci z danych sołectw. Swoje reprezentacje zgłosiły Łążyn, Grabowo, Gutowo, Wałdyki, Prątnica, Szczepankowo, Omule, Rumienica oraz Zielkowo.


Sobota, 26 sierpnia 2017

17:00 „A” klasa LZS LIDER Złotowo – LKS WEL Lidzbark Welski 0:2 (0:1)


Niedziela, 27 sierpnia 2017

14:00 „A” klasa KS WICHER Gwiździny – LZS AVISTA Łążyn 3:2 (3:1)

14:00 „B” klasa KS WEL Bratian – LZS JORDAN Kazanice 0:4 (0:3)

14:00 Gminny Festyn Sportowy połączony z Turniejem Piłki Nożnej dla dzieci na zakończenie wakacji – boisko sportowe w Prątnicy


Serdecznie zapraszamy !!!

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol