UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • MASOWE BIEGI PRZEŁAJOWE O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (SUSZ, 26.09.2017)

    MASOWE BIEGI PRZEŁAJOWE O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (SUSZ, 26.09.2017)

  • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z OBIEKTÓW

    WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z OBIEKTÓW

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 04 października 2017 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie. Czytaj więcej...
  • POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ PLAŻOWEJ O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (ZALEWO, 30.07.2017) - KOMUNIKAT KOŃCOWY

    POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ PLAŻOWEJ O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (ZALEWO, 30.07.2017) - KOMUNIKAT KOŃCOWY

  • FESTYN SPORTOWY Z UDZIAŁEM RAD SOŁECKICH - CZERLIN TRIUMFUJE W KLASYFIKACJI DRUŻYNOWEJ (ZŁOTOWO, 30.07.2017)

    FESTYN SPORTOWY Z UDZIAŁEM RAD SOŁECKICH - CZERLIN TRIUMFUJE W KLASYFIKACJI DRUŻYNOWEJ (ZŁOTOWO, 30.07.2017)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Witamy na stronie głównej Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie

WYNIKI A i B KLASA (18-20.08.2017)

W weekend 18-20.08.2017 po raz pierwszy na boisko wybiegli zawodnicy rywalizujący w rozgrywkach A i B klasy.

 

 „A” KLASA

LZS AVISTA Łążyn – LZS Mszanowo 0:5 (0:3)

Pierwsze w historii spotkanie na szczeblu A klasy rozegrali zawodnicy AVISTY Łążyn. Rywalem reprezentantów Gminy Lubawa był zespół LZS Mszanowo. Doświadczeni goście wypunktowali gospodarzy i wygrali 5:0.

Przed pierwszym gwizdkiem sędziego Tomasz Ewertowski – Wójt Gminy Lubawa, Benedykt Czarnecki – Przewodniczący GZ LZS w Lubawie oraz Leszek Kopiczyński – Członek Zarządu WMZPN pogratulowali zespołowi AVISTY awansu, wręczyli okazały puchar oraz piłki. Wyróżnili także Pana Tadeusza Dąbrowskiego za wkład pracy i zaangażowanie na rzecz drużyny.

Skład AVISTA:


KS Mroczno – LZS LIDER Zlotowo 1:2 (0:1)

Drugi reprezentant Gminy Lubawa w rozgrywkach A klasy LIDER Złotowo pokonał w Brzoziu Lubawskim spadkowicza z klasy okręgowej KS Mroczno 2:1.

Bramki: zawodnik gospodarzy (89’) – Robert Kaczyński (35’), Paweł Brzozowski (80’)

Skład LIDER: Piotr Kowalski (30’ Łukasz Szechlicki) – Cezary Sadowski, Mateusz Erdman, Tomasz Ewertowski, Radosław Szulc, Łukasz Mróz, Łukasz Licznerski (65’ Adrian Mederski), Paweł Brzozowski, Dominik Kempkowski (45’ Jarosław Szulc), Mateusz Żmijewski (80’ Ariel Zasuwa), Robert Kaczyński (75’ Dawid Dąbrowski)


WYNIKI I KOLEJKI (18-20.08.2017)

KS WICHER Gwiździny – GKS OSSA Biskupiec 5:1

MKS START Nidzica – KS GMINA Kozłowo 2:2

LZS AVISTA Łążyn – LZS Mszanowo 0:5

KS Mroczno – LZS LIDER Złotowo 1:2

GKS GRUNWALD Gierzwałd – KS ISKRA Narzym 5:4

LKS WEL Lidzbark Welski – KS ZAMEK Kurzętnik 2:0


TABELA ROZGRYWEK „A-klasa”

I LZS Mszanowo 3 pkt. 5:0

II KS WICHER Gwiździny 3 pkt. 5:1

III LKS WEL Lidzbark Welski 3 pkt. 2:0

IV GKS GRUNWALD Gierzwałd 3 pkt. 5:4

V LZS LIDER Złotowo 3 pkt. 2:1

VI KS GMINA Kozłowo 1 pkt. 2:2

VI MKS START Nidzica 1 pkt. 2:2

VIII KS ISKRA Narzym 0 pkt. 4:5

IX KS Mroczno 0 pkt. 1:2

X KS ZAMEK Kurzętnik 0 pkt. 0:2

XI GKS OSSA Biskupiec 0 pkt. 1:5

XII LZS AVISTA Łążyn 0 pkt. 0:5


„B” KLASA

LZS Fijewo – LZS JORDAN Kazanice 2:3 (0:2)

W derbach Gminy Lubawa na poziomie „B” klasy górą JORDAN Kazanice, który po wyrównanym spotkaniu pokonał beniaminka LZS Fijewo 3:2.

Bramki: Szymon Łożyński (85’, 89’) – Bartosz Modrzewski (25’), Krystian Opałka (45’), Artur Modrzewski (88’)

Skład Fijewo:

Skład JORDAN:  Patryk Modrzewski – Patryk Żurański (60’ Kamil Okoniewicz), Dawid Gajewski (80’ Bartłomiej Górski), Jakub Zglenicki, Kamil Sass, Przemysław Gerka, Tomasz Grzybowski, Dawid Rafiński, Artur Modrzewski, Bartosz Modrzewski (52’ Maciej Jurkiewicz), Krystian Opałka (60’ Michał Żuralski)

WYNIKI I KOLEJKI (19-20.08.2017)

MLKS OLIMPIA Kisielice – GKS ISKRA  Smykówko 4:1

LZS ZAMEK Szymbark – GKS MEWA Smykowo 0:0

LZS OHI Frednowy – KS WEL Bratian 11:0

LZS Fijewo – LZS JORDAN Kazanice 2:3


TABELA ROZGRYWEK „B-klasa”

I LZS OHI Frednowy 3 pkt. 11:0

II MLKS OLIMPIA Kisielice 3 pkt. 4:1

III LZS JORDAN Kazanice 3 pkt. 3:2

IV GKS MEWA Smykowo 1 pkt. 0:0

IV LZS ZAMEK Szymbark 1 pkt. 0:0

VI UKS ŻAK Jamielnik 0 pkt. 0:0

VII LZS Fijewo 0 pkt. 2:3

VIII GKS ISKRA Smykówko 0 pkt. 1:4

IX KS WEL Bratian 0 pkt. 0:11

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    lzs lider zotowo    lzs avista    logo jordan