UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Plażowej o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego (Zalewo, 29.07.2018 r.) - ZMIANA TERMINU

  Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Plażowej o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego (Zalewo, 29.07.2018 r.) - ZMIANA TERMINU

    Powiatowe Stowarzyszenie LZS w Iławie, Powiat Iławski, Gmina Zalewo oraz Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Zalewie serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej Plażowej o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego. Read More
 • C-KLASA SEZON 2017/2018 - KOMUNIKAT KOŃCOWY

  C-KLASA SEZON 2017/2018 - KOMUNIKAT KOŃCOWY

  W niedzielę 08 lipca 2018 r. na boisku sportowym w Byszwałdzie rozegrano ostatnie spotkanie ligi Klasa „C” Sezon 2017/2018. Mistrzem rozgrywek został zespół LZS ORZEŁ Grabowo. Read More
 • Turniej Piłki Nożnej Fijewo CUP o puchar Przewodniczącego GZ LZS w Lubawie (Fijewo, 04.08.2018 r.)

  Turniej Piłki Nożnej Fijewo CUP o puchar Przewodniczącego GZ LZS w Lubawie (Fijewo, 04.08.2018 r.)

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie oraz Ludowy Zespół Sportowy Fijewo serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Turnieju Piłki Nożnej Fijewo CUP o puchar Przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie. Read More
 • 1
 • 2
 • 3

W środę 21 czerwca 2017 r. w Sali Sesyjnej Urzędu Gminy w Lubawie odbyło się II posiedzenie Rady Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie, Komisji Rewizyjnej oraz Przewodniczących Kół LZS (kadencja 2017-2021).

 

Zgodnie z porządkiem zebrania omówiono Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Delegatów GZ LZS w Lubawie, przedstawiono końcowe tabele „A”, „B” oraz „C” klasy oraz zaplanowano terminy i miejsca najbliższych imprez sportowych:

- Festyn Sportowy z Udziałem Rad Sołeckich odbędzie się w lipcu w Złotowie,

- Gminny Festyn Sportowy połączony z Turniejem Piłki Nożnej dla Dzieci na Zakończenie Wakacji 2017 odbędzie się w sierpniu w Łążynie.


Rada GZ LZS w Lubawie, po przeanalizowaniu wyników Gminnej Ligi Piłki Nożnej klasa „C” postanowiła podjąć uchwałę w sprawie zgłoszenia mistrza rozgrywek tj. LZS Fijewo do rozgrywek klasy „B”. W sezonie 2017/2018 Gminę Lubawa w rozgrywkach prowadzonych przez WMZPN reprezentować będą: LZS LIDER Złotowo (klasa „A” oraz Grupa ORLIK), LZS AVISTA Łążyn (klasa „A” oraz Grupa ORLIK), LZS JORDAN Kazanice (klasa „B”) oraz LZS Fijewo (klasa „B”).


Na zakończenie posiedzenia Benedykt Czarnecki – Przewodniczący GZ LZS w Lubawie złożył na ręce członków Rady oraz Przewodniczących Kół LZS podziękowania dla wszystkich zawodników biorących udział w rozgrywkach ligowych.

 

 

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol