UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • FESTYN SPORTOWY Z UDZIAŁEM RAD SOŁECKICH (ZŁOTOWO, 30.07.2017) - REGULAMIN - DODATKOWA KONKURENCJA !!!

  FESTYN SPORTOWY Z UDZIAŁEM RAD SOŁECKICH (ZŁOTOWO, 30.07.2017) - REGULAMIN - DODATKOWA KONKURENCJA !!!

 • ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE DELEGATÓW GZ LZS W LUBAWIE (SALA SESYJNA UG LUBAWA, 02.06.2017)

  ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE DELEGATÓW GZ LZS W LUBAWIE (SALA SESYJNA UG LUBAWA, 02.06.2017)

 • SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W WYCIECZKACH

  SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W WYCIECZKACH

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w organizowanych wycieczkach. Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3

Witamy na stronie głównej Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie

II POSIEDZENIE GZ LZS W LUBAWIE (SALA SESYJNA UG LUBAWA, 21.06.2017)

W środę 21 czerwca 2017 r. w Sali Sesyjnej Urzędu Gminy w Lubawie odbyło się II posiedzenie Rady Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie, Komisji Rewizyjnej oraz Przewodniczących Kół LZS (kadencja 2017-2021).

 

Zgodnie z porządkiem zebrania omówiono Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Delegatów GZ LZS w Lubawie, przedstawiono końcowe tabele „A”, „B” oraz „C” klasy oraz zaplanowano terminy i miejsca najbliższych imprez sportowych:

- Festyn Sportowy z Udziałem Rad Sołeckich odbędzie się w lipcu w Złotowie,

- Gminny Festyn Sportowy połączony z Turniejem Piłki Nożnej dla Dzieci na Zakończenie Wakacji 2017 odbędzie się w sierpniu w Łążynie.


Rada GZ LZS w Lubawie, po przeanalizowaniu wyników Gminnej Ligi Piłki Nożnej klasa „C” postanowiła podjąć uchwałę w sprawie zgłoszenia mistrza rozgrywek tj. LZS Fijewo do rozgrywek klasy „B”. W sezonie 2017/2018 Gminę Lubawa w rozgrywkach prowadzonych przez WMZPN reprezentować będą: LZS LIDER Złotowo (klasa „A” oraz Grupa ORLIK), LZS AVISTA Łążyn (klasa „A” oraz Grupa ORLIK), LZS JORDAN Kazanice (klasa „B”) oraz LZS Fijewo (klasa „B”).


Na zakończenie posiedzenia Benedykt Czarnecki – Przewodniczący GZ LZS w Lubawie złożył na ręce członków Rady oraz Przewodniczących Kół LZS podziękowania dla wszystkich zawodników biorących udział w rozgrywkach ligowych.

 

 

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    lzs lider zotowo    lzs avista    logo jordan