UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • XIV EDYCJA GMINNEJ LIGI PIŁKI HALOWEJ - TERMINARZ ROZGRYWEK + SKŁADY ZESPOŁÓW

  XIV EDYCJA GMINNEJ LIGI PIŁKI HALOWEJ - TERMINARZ ROZGRYWEK + SKŁADY ZESPOŁÓW

  W czwartek 09 listopada 2017 w biurze LZS Lubawa odbyło się spotkanie organizacyjne dotyczące XIV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Czytaj więcej...
 • II EDYCJA - MIKOŁAJKOWY OTWARTY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ OLD BOYS O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA (ZŁOTOWO, 16.12.2017) - REGULAMIN

  II EDYCJA - MIKOŁAJKOWY OTWARTY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ OLD BOYS O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA (ZŁOTOWO, 16.12.2017) - REGULAMIN

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w II Edycji Mikołajkowego Otwartego Turnieju Piłki Halowej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Zawody odbędą się w sobotę 16 grudnia 2017 w Hali Sportowej w Złotowie (początek gier godzina 15:30). Czytaj więcej...
 • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z OBIEKTÓW

  WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z OBIEKTÓW

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 04 października 2017 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie. Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3

Witamy na stronie głównej Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie

II POSIEDZENIE GZ LZS W LUBAWIE (SALA SESYJNA UG LUBAWA, 21.06.2017)

W środę 21 czerwca 2017 r. w Sali Sesyjnej Urzędu Gminy w Lubawie odbyło się II posiedzenie Rady Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie, Komisji Rewizyjnej oraz Przewodniczących Kół LZS (kadencja 2017-2021).

 

Zgodnie z porządkiem zebrania omówiono Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Delegatów GZ LZS w Lubawie, przedstawiono końcowe tabele „A”, „B” oraz „C” klasy oraz zaplanowano terminy i miejsca najbliższych imprez sportowych:

- Festyn Sportowy z Udziałem Rad Sołeckich odbędzie się w lipcu w Złotowie,

- Gminny Festyn Sportowy połączony z Turniejem Piłki Nożnej dla Dzieci na Zakończenie Wakacji 2017 odbędzie się w sierpniu w Łążynie.


Rada GZ LZS w Lubawie, po przeanalizowaniu wyników Gminnej Ligi Piłki Nożnej klasa „C” postanowiła podjąć uchwałę w sprawie zgłoszenia mistrza rozgrywek tj. LZS Fijewo do rozgrywek klasy „B”. W sezonie 2017/2018 Gminę Lubawa w rozgrywkach prowadzonych przez WMZPN reprezentować będą: LZS LIDER Złotowo (klasa „A” oraz Grupa ORLIK), LZS AVISTA Łążyn (klasa „A” oraz Grupa ORLIK), LZS JORDAN Kazanice (klasa „B”) oraz LZS Fijewo (klasa „B”).


Na zakończenie posiedzenia Benedykt Czarnecki – Przewodniczący GZ LZS w Lubawie złożył na ręce członków Rady oraz Przewodniczących Kół LZS podziękowania dla wszystkich zawodników biorących udział w rozgrywkach ligowych.

 

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol