UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • MASOWE BIEGI PRZEŁAJOWE O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (SUSZ, 26.09.2017)

  MASOWE BIEGI PRZEŁAJOWE O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (SUSZ, 26.09.2017)

 • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z OBIEKTÓW

  WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z OBIEKTÓW

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 04 października 2017 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie. Czytaj więcej...
 • POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ PLAŻOWEJ O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (ZALEWO, 30.07.2017) - KOMUNIKAT KOŃCOWY

  POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ PLAŻOWEJ O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (ZALEWO, 30.07.2017) - KOMUNIKAT KOŃCOWY

 • FESTYN SPORTOWY Z UDZIAŁEM RAD SOŁECKICH - CZERLIN TRIUMFUJE W KLASYFIKACJI DRUŻYNOWEJ (ZŁOTOWO, 30.07.2017)

  FESTYN SPORTOWY Z UDZIAŁEM RAD SOŁECKICH - CZERLIN TRIUMFUJE W KLASYFIKACJI DRUŻYNOWEJ (ZŁOTOWO, 30.07.2017)

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Witamy na stronie głównej Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie

II POSIEDZENIE GZ LZS W LUBAWIE (SALA SESYJNA UG LUBAWA, 21.06.2017)

W środę 21 czerwca 2017 r. w Sali Sesyjnej Urzędu Gminy w Lubawie odbyło się II posiedzenie Rady Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie, Komisji Rewizyjnej oraz Przewodniczących Kół LZS (kadencja 2017-2021).

 

Zgodnie z porządkiem zebrania omówiono Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Delegatów GZ LZS w Lubawie, przedstawiono końcowe tabele „A”, „B” oraz „C” klasy oraz zaplanowano terminy i miejsca najbliższych imprez sportowych:

- Festyn Sportowy z Udziałem Rad Sołeckich odbędzie się w lipcu w Złotowie,

- Gminny Festyn Sportowy połączony z Turniejem Piłki Nożnej dla Dzieci na Zakończenie Wakacji 2017 odbędzie się w sierpniu w Łążynie.


Rada GZ LZS w Lubawie, po przeanalizowaniu wyników Gminnej Ligi Piłki Nożnej klasa „C” postanowiła podjąć uchwałę w sprawie zgłoszenia mistrza rozgrywek tj. LZS Fijewo do rozgrywek klasy „B”. W sezonie 2017/2018 Gminę Lubawa w rozgrywkach prowadzonych przez WMZPN reprezentować będą: LZS LIDER Złotowo (klasa „A” oraz Grupa ORLIK), LZS AVISTA Łążyn (klasa „A” oraz Grupa ORLIK), LZS JORDAN Kazanice (klasa „B”) oraz LZS Fijewo (klasa „B”).


Na zakończenie posiedzenia Benedykt Czarnecki – Przewodniczący GZ LZS w Lubawie złożył na ręce członków Rady oraz Przewodniczących Kół LZS podziękowania dla wszystkich zawodników biorących udział w rozgrywkach ligowych.

 

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    lzs lider zotowo    lzs avista    logo jordan