UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • WYCIECZKA DO ZAKOPANEGO (30 MAJA - 03 CZERWCA 2018) - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z WYJAZDU

  WYCIECZKA DO ZAKOPANEGO (30 MAJA - 03 CZERWCA 2018) - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z WYJAZDU

  Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w organizowanej wycieczce do Zakopanego. Czytaj więcej...
 • TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR TVP3 OLSZTYN - ELIMINACJE GMINNE (ROŻENTAL, 03.03.2018)

  TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR TVP3 OLSZTYN - ELIMINACJE GMINNE (ROŻENTAL, 03.03.2018)

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w eliminacjach gminnych 59 Edycji Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o PUCHAR TVP3 Olsztyn. Zawody odbędą się w sobotę 03 marca 2018 r. w Hali Sportowej w Rożentalu. Czytaj więcej...
 • PRZEKAŻ 1% PODATKU NA SWÓJ KLUB

  PRZEKAŻ 1% PODATKU NA SWÓJ KLUB

  Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej jako organizacja pożytku publicznego prowadzi coroczną akcję „Przekaż 1% podatku na swój klub”, dzięki której, kolejny raz będzie można przekazać środki finansowe klubom piłkarskim z naszego województwa! Czytaj więcej...
 • XIV EDYCJA GMINNEJ LIGI PIŁKI HALOWEJ - TERMINARZ ROZGRYWEK + SKŁADY ZESPOŁÓW

  XIV EDYCJA GMINNEJ LIGI PIŁKI HALOWEJ - TERMINARZ ROZGRYWEK + SKŁADY ZESPOŁÓW

  W czwartek 09 listopada 2017 w biurze LZS Lubawa odbyło się spotkanie organizacyjne dotyczące XIV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Czytaj więcej...
 • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z OBIEKTÓW

  WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z OBIEKTÓW

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 04 października 2017 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie. Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Witamy na stronie głównej Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie

II POSIEDZENIE GZ LZS W LUBAWIE (SALA SESYJNA UG LUBAWA, 21.06.2017)

W środę 21 czerwca 2017 r. w Sali Sesyjnej Urzędu Gminy w Lubawie odbyło się II posiedzenie Rady Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie, Komisji Rewizyjnej oraz Przewodniczących Kół LZS (kadencja 2017-2021).

 

Zgodnie z porządkiem zebrania omówiono Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Delegatów GZ LZS w Lubawie, przedstawiono końcowe tabele „A”, „B” oraz „C” klasy oraz zaplanowano terminy i miejsca najbliższych imprez sportowych:

- Festyn Sportowy z Udziałem Rad Sołeckich odbędzie się w lipcu w Złotowie,

- Gminny Festyn Sportowy połączony z Turniejem Piłki Nożnej dla Dzieci na Zakończenie Wakacji 2017 odbędzie się w sierpniu w Łążynie.


Rada GZ LZS w Lubawie, po przeanalizowaniu wyników Gminnej Ligi Piłki Nożnej klasa „C” postanowiła podjąć uchwałę w sprawie zgłoszenia mistrza rozgrywek tj. LZS Fijewo do rozgrywek klasy „B”. W sezonie 2017/2018 Gminę Lubawa w rozgrywkach prowadzonych przez WMZPN reprezentować będą: LZS LIDER Złotowo (klasa „A” oraz Grupa ORLIK), LZS AVISTA Łążyn (klasa „A” oraz Grupa ORLIK), LZS JORDAN Kazanice (klasa „B”) oraz LZS Fijewo (klasa „B”).


Na zakończenie posiedzenia Benedykt Czarnecki – Przewodniczący GZ LZS w Lubawie złożył na ręce członków Rady oraz Przewodniczących Kół LZS podziękowania dla wszystkich zawodników biorących udział w rozgrywkach ligowych.

 

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol