UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

W najbliższy weekend 29-30.04 odbędą się spotkania XXIII kolejki klasy okręgowej, XIX kolejki rozgrywek piłki nożnej o mistrzostwo klasy „A” oraz XV kolejki rozgrywek piłki nożnej o mistrzostwo klasy „B”.

Sobota, 29.04.2023 r.

16:00 KS CONSTRACT Lubawa – MKS BŁĘKITNI Orneta – boisko Grabowo

16:00 PFT DREWNEKS Sampława – LZS TORPEDA Rożental – boisko Sampława

16:00 LKS WEL Lidzbark Welski – LZS AVISTA Łążyn – boisko Lidzbark

17:00 UKS ŻAK Jamielnik – LZS JORDAN Kazanice – boisko Jamielnik

Serdecznie zapraszamy.

Koszty udziału drużyn w lidze finansowane są ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH.

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube