UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

Herb Gmina Lubawa

Działania gminy Lubawa w obszarze kultury fizycznej służą tworzeniu najlepszych warunków umożliwiających uprawianiu sportu jak największej grupie osób. Rokrocznie rośnie liczba nowoczesnych ogólnodostępnych obiektów sportowych. We wrześniu nastąpiło uroczyste otwarcie Hali Sportowej w Byszwałdzie o pow. 1754 m2, koszt  budowy 5.973tys. zł.


W 2020 zrealizowano także projekt polegający na modernizacji 4  boisk sportowych w  gminie. Zadanie o wartości 97 tys. zł otrzymało dotację z Urzędu Marszałkowskiego kwotę 45 tys. z dotacji - "Małe granty na infrastrukturę sportową". Są to boiska: w Sampławie, Prątnicy, Kazanicach i Łążynie.


https://youtu.be/MoQwipCvzVM


Materiał: U.G. Lubawa

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube