UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

W najbliższy weekend 20-21.05 odbędą się spotkania XXVI kolejki klasy okręgowej, XXII kolejki rozgrywek piłki nożnej o mistrzostwo klasy „A” oraz XVIII kolejki rozgrywek piłki nożnej o mistrzostwo klasy „B”.

Sobota, 20.05.2023 r.

16:00 LZS JORDAN Kazanice – GKS GRUNWALD Gierzwałd – boisko Kazanice

17:00 LZS AVISTA Łążyn – UKS ŻAK Jamielnik – boisko Łążyn

17:00 LZS TORPEDA Rożental – GKS ISKRA Smykówko – boisko Rożental

17:00 GKS OSSA Biskupiec – KS CONSTRACT Lubawa – stadion Biskupiec

Niedziela, 21.05.2023 r.

16:00 GLKS ORZYC Janowo – PFT DREWNEKS Sampława – boisko Komorowo

Serdecznie zapraszamy.

Koszty udziału drużyn w lidze finansowane są ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube