UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

W weekend 11-12.06.2022 r. rozegrano spotkania XVII kolejki rozgrywek o Mistrzostwo Klasy „”B” sezon 2021/2022. Wyniki poniżej.


LZS HURAGAN Byszwałd – MLKS OLIMPIA Kisielice 0:9 (0:2)

Bramki: Alan Laszkowski (30’), Kamil Murszewski (37’), Kacper Wróblewski (47’, 67’), Mateusz Wojtczuk (54’), Dominik Łukaszewski (68’, 82’), Sylwester Uschpelkat (88’), Adam Korzeniak (90’+1)
Skład HURAGAN: Łukasz Szechlicki – Adam Mioskowski, Mateusz Banacki, Mariusz Liszewski, Tomasz Potorski, Damian Goliszewski, Adam Węglewski, Damian Pelc, Daniel Rykaczewski, Mariusz Szczepański, Marcel Brejdakowski


UKS ŻAK Jamielnik – LZS TORPEDA Rożental 7:2 (3:1)

Bramki: Szymon Skręta (5’, 8’, 73’, 79’), Jarosław Rzeźnikiewicz (11’), Paweł Flaszyński (87’), Maciej Cellmer (89’) – Damian Golder (20’), Grzegorz Guzowski (84’)
Skład TORPEDA: Mirosław Fafiński – Przemysław Gerka (65’ Grzegorz Guzowski), Robert Marciniak, Damian Golder (70’ Jakub Borkowski), Patryk Grabowski, Mateusz Łukomski, Piotr Taranowski, Mateusz Zalewski, Paweł Gerka (70’ Tomasz Kopański), Bartłomiej Graman, Rafał Borkowski


PFT DREWNEKS Sampława – LZS ZAMEK Szymbark 1:1 (1:1)
Bramki: Szymon Lasikowski (43’) – Bartosz Nycz (24’)
Skład DREWNEKS: Łukasz Ochlak – Henryk Świątkowski, Wojciech Banacki, Szymon Lasikowski (65’ Patryk Mówiński), Adam Dybich, Radosław Buczkowski, Marek Laskowski (55’ Cezary Chorzelewski), Łukasz Wietecha, Marek Nastachowski, Nikodem Sobolewski, Mateusz Wasilewski

Wyniki XVII kolejka

LZS HURAGAN Byszwałd – MLKS OLIMPIA Kisielice 0:9

KS WICHER Gwiździny – UKS MAŁY Jeziorak Iława 0:7

PFT DREWNEKS Sampława – LZS ZAMEK Szymbark 1:1

UKS ŻAK Jamielnik – LZS TORPEDA Rożental 7:2


Tabela rozgrywek

I UKS MAŁY Jeziorak Iława 17 42 pkt. bramki 64:14

II UKS ŻAK Jamielnik 17 41 pkt. bramki 53:23

III  MLKS OLIMPIA Kisielice 17 36 pkt. bramki 65:26

IV LZS ZAMEK Szymbark 18 36 pkt. bramki 59:21

V PFT DREWNEKS Sampława  17 27 pkt. bramki 39:31

VI LZS TORPEDA Rożental 17 20 pkt. bramki 42:52

VII KS WEL Bratian 17 15 pkt. bramki 44:63

VIII KS WICHER Gwiździny 17 11 pkt. bramki 24:58

IX LZS HURAGAN Byszwałd 17 11 pkt. bramki 18:67

X LZS Fijewo 18 6 pkt. bramki 10:63

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube