UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

W weekend 04-05.06.2022 r. rozegrano spotkania XXIV kolejki rozgrywek o Mistrzostwo Klasy „”A” sezon 2021/2022. Wyniki poniżej.


KS CONSTRACT Lubawa – LZS JORDAN Kazanice 2:0 (0:0)
Bramki:  Alan Klimek (64’), Szymon Licznerski (86’)
Skład CONSTRACT: Michał Rykaczewski – Paweł Fafiński (87’ Mateusz Erdman), Szymon Szałkowski (87’ Marcel Jankowski), Alan Klimek, Jakub Banach (46’ Jakub Lendzionowski), Szymon Licznerski, Maciej Górski (46’ Kamil Maj), Patryk Dereszewski (70’  Łukasz Frankiewicz), Igor Szczepański, Łukasz Mróz, Wiktor Kamiński (46’ Łukasz Licznerski)
Skład JORDAN: Mateusz Lewalski – Łukasz Graduszewski (81’ Bartłomiej Górski), Bartosz Groszkowski, Artur Modrzewski (15’ Dawid Kłosowski), Adam Pietrulewicz (68’ Piotr Kowalski), Maciej Jurkiewicz, Cezary Sadowski, Szymon Bogdański, Bartosz Uzarski, Tomasz Grzybowski, Martyn Michalak

LZS AVISTA Łążyn – GKS ISKRA Smykówko 3:2 (3:2)
Bramki: Tomasz Krezymon (7’), Szymon Wroński (26’), Karol Kuczyński (37’) – Sebastian Wojtkiewicz (31’), Marcin Kostiok (45’+1)
Skład AVISTA:  Patryk Orzechowski – Rafał Dudek, Tomasz Krezymon, Łukasz Junkier (35’ Karol Kuczyński), Jakub Zelmański, Paweł Pałkowski, Tomasz Kozicki, Paweł Jaskulski, Szymon Wroński, Adrian Mederski, Miłosz Krajewski  

 
Wyniki XXIV kolejka

KS GMINA Kozłowo – LZS OSA Ząbrowo 7:0

UKS ORZEŁ Ulnowo – LZS OHI Frednowy 7:1

KS Mroczno – LKS WEL Lidzbark Welski 2:1

KS ISKRA Narzym – KS ZAMEK Kurzętnik 5:2

KS CONSTRACT Lubawa – LZS JORDAN Kazanice 2:0

LKS ORZEŁ Janowiec Kościelny – MKS Działdowo 1:1

LZS AVISTA Łążyn – GKS ISKRA Smykówko 3:2


Tabela rozgrywek

I KS ISKRA Narzym 24 56 pkt. bramki 66:25

II KS CONSTRACT Lubawa 24 55 pkt. bramki 88:20

III LKS ORZEŁ Janowiec Kościelny 24 53 pkt. bramki 81:28

IV MKS Działdowo 24 47 pkt. bramki 49:20

V LZS OSA Ząbrowo 24 44 pkt. bramki 34:42

VI LZS JORDAN Kazanie 24 43 pkt. bramki 54:40

VII LZS OHI Frednowy 24 33 pkt. bramki 49:55

VIII KS GMINA Kozłowo 24 27 pkt. bramki 49:54

IX LKS WEL Lidzbark Welski 24 26 pkt. bramki 35:45

X UKS ORZEŁ Ulnowo 24 22 pkt. bramki 33:78

XI KS Mroczno 24 20 pkt. bramki 42:58

XII KS ZAMEK Kurzętnik 24 20 pkt. bramki 27:58

XIII GKS ISKRA Smykówko 24 19 pkt. bramki 43:70

XIV LZS AVISTA Łążyn 24 15 pkt. bramki 38:95

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube