UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

Logo GZ LZS          Herb Gmina Lubawa

Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w eliminacjach gminnych 60 Edycji Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o PUCHAR TVP3 Olsztyn. Zawody odbędą się 10 marca 2019 r. w Hali Sportowej w Rożentalu.

 


Zawody rozegrane zostaną w podziale na sześć grup:
Grupa I - Rocznik 2006 i młodsi/sze
Grupa II - Rocznik 2005-2004
Grupa III - Rocznik 2003-2001
Grupa IV - Rocznik 2000-1979
Grupa V - Rocznik 1978-1064
Grupa VI - Rocznik 1963 i starsi/sze

Zapisy do dnia 01 marca 2019 r. (włącznie) w biurze Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie (Fijewo 73, Budynek D) lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. na załączniku nr 1 do REGULAMINU.

Szczegółowe informacje w REGULAMINIE.

Serdczenie zapraszamy do wzięcia udziału w eliminacjach.

Impreza zostanie sfinansowana ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH".

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol