W poniedziałek 18 czerwca 2018 r. w Morągu odbył się Finał Wojewódzki Wojewódzkiego Turnieju LZS w piłce nożnej dziewcząt „Mała Piłkarska Kadra Czeka 2018” Rocznik 2005 i młodsze.

O końcowy triumf rywalizowało sześć zespołów: Gmina Morąg, Gmina Iława, SP Tuszewo (Gmina Lubawa), Gmina Działdowo, Gmina Miłki oraz Gmina Reszel.

Tytuł Mistrzyń Województwa wywalczyły zawodniczki z Gminy Lubawa. Najlepszą zawodniczką turnieju została Zuzanna Jaskulska (SP Tuszewo).

Wyniki SP Tuszewo

Faza grupowa
SP Tuszewo – Gmina Reszel 8:0
SP Tuszewo – Gmina Działdowo 6:1

Półfinał
SP Tuszewo – Gmina Iława 2:0

FINAŁ
SP Tuszewo – Gmina Morąg 5:1

Skład SP Tuszewo (Gmina Lubawa) – Zuzanna Markowicz (SP Tuszewo), Anna Karbowska (SP Tuszewo), Zuzanna Jaskulska (SP Tuszewo), Amelia Łożyńska (SP Tuszewo), Klaudia Najorczyk (SP Tuszewo), Karolina Taranowska (Lubawa), Oliwia Zasuwa (SP Prątnica), Lena Kopistecka (SP Prątnica), Wiktoria Rozwadowska (SP Prątnica), Patrycja Klejna (SP Prątnica). Opiekun – Karol Malinowski.

GRATULUJEMY !!!

5 HURAGAN Byszwałd 13 25