UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

We wtorek 23 maja na boisku sportowym przy Zespole Szkół w Prątnicy rozegrano rundę eliminacyjną Wojewódzkiego Turnieju LZS w piłce nożnej dziewcząt „PIŁKARSKA KADRA CZEKA 2017” rocznik 2002 i młodsze. Organizatorem zawodów było Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie, współorganizatorem Zespół Szkół w Prątnicy. Otwarcia zawodów dokonał Benedykt Czarnecki.


Do sportowej rywalizacji przystąpiły trzy drużyny – Gimnazjum Prątnica, GKS LZS Wikielec oraz Gimnazjum Samborowo. Turniej przeprowadzono systemem „każdy z każdym” 2 x 15 minut.

Wyniki:

Gimnazjum Prątnica – GKS LZS Wikielec 3:1

GKS LZS Wikielec – Gimnazjum Samborowo 6:2

Gimnazjum Prątnica – Gimnazjum Samborowo 1:1

Tabela:

I Gimnazjum Prątnica 4 pkt. bramki 4:2 – AWANS

II GKS LZS Wikielec 3 pkt. bramki 7:5 – AWANS

III Gimnazjum Samborowo 1 pkt. bramki 3:7

Podsumowania zawodów dokonali Marianna Krajewska – Dyrektor Zespołu Szkół w Prątnicy oraz Dariusz Liberacki – nauczyciel wychowania fizycznego, którzy wręczyli zespołom pamiątkowe puchary, zawodniczkom medale.

Skład Gimnazjum Prątnica: Patrycja Krajewska, Aleksandra Babska, Aleksandra Ćwiklińska, Karolina Kamińska, Julia Rykaczewska, Malwina Biedrzycka, Aleksandra Raduszewska, Małgorzata Rykaczewska, Alicja Weinar, Emilia Śliwińska, Małgorzata Karczewska, Zuzanna Ciesielska, Natalia Żuralska (wszystkie Gimnazjum Prątnica), Emilia Fafińska (Gimnazjum Grabowo-Wałdyki). Opiekun – Dariusz Liberacki

Gimnazjum Prątnica oraz GKS LZS Wikielec awansowały do ścisłego FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO, który zaplanowany jest na 31 maja 2017.

Impreza została sfinansowana ze środków Gminy Lubawa.

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 15 41
2 LIDER Złotowo 15 40
3 AROnet Kazanice 15 34
4 Fijewo I 15 32
5 MAKRODACH Rumienica I 15 29

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol