UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

W niedzielę 19 grudnia 2021 w Gminnej Hali Sportowej w Byszwałdzie rozegrano III kolejkę XVIII Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa.


Rok 2021 na pozycji lidera spędzi DRWĘCA Zielkowo, która wyprzedza drugi LIDER Złotowo lepszym stosunkiem bramkowym. W klasyfikacji najlepszego strzela prowadzi Łukasz Licznerski (LIDER Złotowo) z 10 trafieniami na koncie.


Wyniki III kolejki

Joga Bonito – TORPEDA Rożental 3:0 (0:0)
Bramki: Filip Ruciński (21’, 27’), Nikodem Sobolewski (28’)

Żabka Lubawa – AVISTA Łążyn 0:7 (0:3)
Bramki: Bartosz Kuczyński (3’, 15’), Grzegorz Ewertowski (5’), Szymon Wroński (16’, 22’), Piotr Kraśnicki (19’), Damian Golder (21’)

LIDER Złotowo – DREWNEKS Sampława 12:1 (5:0)
Bramki: Łukasz Mróz (3’), Szymon Licznerski (4’, 9’ 23’), Igor Szczepański (6’), Łukasz Licznerski (10’, 17’, 18’, 25’, 27’, 28’), Piotr Karbowski (24’) – Szymon Łątkowski (26’)

AM-BUD Arkadiusz Marczewski – ForFan 1:1 (1:0)
Bramki: Marcin Frankiewicz (7’) – Paweł Bielecki (28’)

DRWĘCA Zielkowo – HURAGAN Byszwałd 11:0 (5:0)
Bramki: Damian Gerka (3’), Radosław Gajewski (12’), Marcin Szulc (13’), Adam Januszewski (14’, 15’, 27’), Karol Jakubowski (17’), Przemysław Gerka (23’), Paweł Gerka (23’, 30’), Martyn Michalak (25’)

ORZEŁEK Mortęgi – Klik ekipa sportowa 3:3 (2:1)
Bramki: Adam Węglewski (7’), Krystian Kozłowski (9’), Marcel Brejdakowski (26’) – Mateusz Lewandowski (13’), Patryk Lewandowski (19’, 30’)

 

 

Tabela rozgrywek

I DRWĘCA Zielkowo 9 pkt. bramki 31:1

II LIDER Złotowo 9 pkt. bramki 28:4

III Joga Bonito 7 pkt. bramki 9:3

IV AM-BUD Arkadiusz Marczewski 7 pkt. bramki 8:2

V ForFan 5 pkt. bramki 7:5

VI AVISTA Łążyn 4 pkt. bramki 9:4

VII TORPEDA Rożental 3 pkt. bramki 5:9

VIII DREWNEKS Sampława 3 pkt. bramki 10:17

IX Klik ekipa sportowa 1 pkt. bramki 4:13

X ORZEŁEK Mortęgi 1 pkt. bramki 6:21

XI HURAGAN Byszwałd 1 pkt. bramki 3:23

XII Żabka Lubawa 0 pkt. bramki 0:18


Klasyfikacja najlepszego strzelca rozgrywek

1. Łukasz Licznerski (LIDER Złotowo) – 10 bramek

2. Adam Januszewski (DRWĘCA Zielkowo) – 7 bramek

3. Jakub Lendzionowski (DREWNEKS Sampława) – 6 bramek

 

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube