22 gramy dla Ilony

W weekend 09-10 czerwca odbyła się przedostatnia kolejka gier w rozgrywkach „A” i „B” klasy.

W „A” klasie w derbach Gminy Lubawa LIDER Złotowo nie dał najmniejszych szans AVIŚCIE Łążyn (7:1). W „B” klasie wielkie słowa uznania należą się drużynie LZS Fijewo – zawodnicy, działacze i kibice lokalnej drużyny w czasie meczu z LZS ZAMEK Szymbark zbierali pieniądze na rzecz poszkodowanej w pożarze Ilony. W Kazanicach sędzia przerwał spotkanie w 92’ minucie gry po tym jak jeden z zawodników gości naruszył jego nietykalność cielesną. W Gminnej „C” klasie niespodzianka w Byszwałdzie – TORPEDA Rożental pokonała HURAGAN 4:3.

„A” KLASA

LZS LIDER Złotowo – LZS AVISTA Łążyn 7:1 (3:1)

Bramki: Adrian Mederski (26', 37', 53'), Mateusz Kruszewski (44'), Dawid Dąbrowski (52', 64'), Ariel Zasuwa (67') - Łukasz Junkier (45'+1)

Skład LIDER: Mateusz Lewalski - Radosław Szulc, Mateusz Żmijewski, Łukasz Lewalski, Mateusz Erdman, Łukasz Mróz (80' Łukasz Lewalski), Adrian Mederski, Mateusz Kruszewski, Dominik Kempkowski, Ariel Zasuwa (75’ Łukasz Szechlicki), Dawid Dąbrowski

Skład AVISTA: Jakub Lewalski – Gabriel Weinar, Waldemar Weinar (62’ Karol Kuczyński), Krzysztof Marchelek, Mariusz Kowalkowski, Łukasz Junkier, Damian Golder, Marek Wierzbowski, Jakub Baczewski, Sebastian Bilicki, Konrad Weinar

„B” KLASA

LZS JORDAN Kazanice – LZS OHI Frednowy 1:1 (1:0)mecz przerwany w 92’ (zawodnik gości naruszył nietykalność cielesną sędziego)

Bramka dla JORDANU:  Tomasz Grzybowski (35’)

Skład JORDAN: Dominik Aleksandrowicz - Łukasz Graduszewski (80' Jakub Zglenicki), Arkadiusz Michałowski, Szymon Nojman, Dawid Gajewski, Tomasz Grzybowski, Przemysław Gerka, Artur Modrzewski, Mateusz Górski (60' Kamil Sass), Bartosz Modrzewski (30' Kamil Okoniewicz), Krystian Opałka

LZS Fijewo – LZS ZAMEK Szymbark 1:3 (1:2)

Bramki: Karol Jakubowski (41’) – Patryk Szych (11’), Piotr Zacharski (25’), Wojciech Grzegrzółka (70’)

Skład Fijewo: Rafał Raduszewski – Tomasz Potorski (55’ Paweł Jakubowski), Daniel Osmański (65’ Michał Szczepański), Szymon Łożyński (83’ Marcin Bartkowski), Patryk Gorzka (70’ Sebastian Karczewski), Daniel Karczewski, Paweł Gerka, Dawid Jańczyk, Tymoteusz Rudszewski (75’ Mariusz Szczepański), Karol Jakubowski, Łukasz Mazurek

WYNIKI

LZS ORZEŁ Grabowo – LZS ORZEŁ Mortęgi 3:0 (w)

LZS HURAGAN Byszwałd – LZS TORPEDA Rożental 3:4 (1:1)

Bramki: Szymon Bogdański (1), Janusz Okuniewski (1), Kacper Łukaszewski (1) – Robert Marciniak (2), Patryk Zdrojewski (1), Piotr Borkowski (1)

ZUH ANDRZEJ Zadroga – LZS Sampława – mecz przełożony na 08.07.2018 r. godzina 16:00