UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie jako główny organizator serdecznie zaprasza Rady Sołeckie i mieszkańców wsi do czynnego udziału w Festynie Sportowym z Udziałem Rad Sołeckich. Zawody odbędą się w niedzielę 30.07.2017 r  start godzina 14:00 na terenie przy Szkole Podstawowej w Złotowie. 


Współorganizatorami zawodów są Gmina Wiejska Lubawa, Rada Sołecka w Złotowie, Szkoła Podstawowa w Złotowie, Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Złotowie oraz Koło LZS LIDER Złotowo. 


Szczegółowe informacje zawierające m.in. wykaz konkurencji sportowych zaliczanych do punktacji generalnej sołectw w Regulaminie. 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż na wniosek grupy sołtysów w celu uatrakcyjnienia przedsięwzięcia wprowadza do Festynu Sportowego z udziałem Rad Sołeckich (Złotowo, 30.07.2017) dodatkową konkurencję:

Konkurencja dodatkowa:

a) Rzut jajkiem na patelnię – startuje dwóch mieszkańców sołectwa kobieta oraz mężczyzna – mężczyzna trzyma patelnię, a kobieta z odległości 3,5 metra rzuca jajkiem (5 sztuk). Konkurencja polega na tym, żeby jajka wylądowały na patelni. Wygrywa ta para, która wykonana zadanie poprawnie najwięcej razy. Patelnia i jajka przygotowane przez Organizatora.

Konkurencja będzie brana pod uwagę przy ustalaniu klasyfikacji drużynowej sołectw (punkty jak za konkurencje indywidualne – bez podwajania).

W związku z powyższym prosimy o podanie dwóch dodatkowych mieszkańców danego sołectwa (kobieta oraz mężczyzna) do w/w konkurencji w terminie do dnia 26.07.2017 telefonicznie (89 645 54 27 – biuro LZS Lubawa, 603 787 249 – Benedykt Czarnecki) lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Impreza zostanie sfinansowana ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: WSPIERANIE I UPOWSZECHNIANIE KULTURY FIZYCZNEJ - ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol