UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

W niedzielę 01 grudnia 2019 w Hali Sportowej w Rożentalu rozegrano III kolejkę XVI Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa.

W trzeciej serii gier po bardzo wyrównanych meczach zwycięstwa odnieśli Lubawa Squad, DRWĘCA Zielkowo, LZS Sampława, STNO MECHANIK Rakowice oraz KS CONSTRACT. Kolejne trzy oczka dopisali także gracze TORPEDY Rożental (zdecydowana wygrana z LZS Fijewo) oraz LIDER Złotowo (zespół z Grabowa nie stawił się na spotkanie).

W klasyfikacji Najlepszego Strzelca Rozgrywek na czele Szymon Wroński (MAKRODACH Rumienica) z 8 trafieniami, przed Martynem Michalakiem (Lubawa Squad) – 7 bramek, oraz Wojciechem Wyżlic (DRWĘCA Zielkowo) i Szymonem Nojman (STNO MECHANIK Rakowice) – obaj po 5 bramek.

 

Wyniki III kolejki

Lubawa Squad - AVISTA Łążyn 7:6 (3:3)
Bramki: Karol Jakubowski (3', 8'), Radosław Gajewski (7', 11'), Daniel Osmański (15'), Martyn Michalak (16', 20') - Jakub Baczewski (2', 4'), Bartosz Kuczyński (6'), Łukasz Junkier (13'), Grzegorz Ewertowski (14', 17')

LZS CONSTRACT ORZEŁ Grabowo - LIDER Złotowo 0:5 (w)

LZS Fijewo - TORPEDA Rożental 1:8 (1:2)
Bramki: Sylwester Rynkowski (4') - Tomasz Kopański (3'), Grzegorz Guzowski (6', 17'), Adam Januszewski (13', 17', 18'), Rafał Borkowski (16'), Patryk Grabowski (19')

HURAGAN Byszwałd - DRWĘCA Zielkowo 3:4 (1:4)
Bramki: Mariusz Liszewski (8'), Łukasz Kolwicz (14', 20') - Filip Owczarek (2'), Przemysław Gerka (5'), Wojciech Wyżlic (7'), Marcin Szulc (10')

FC Rezerwy - LZS Sampława 1:2 (0:1)
Bramki: Jakub Kamiński (16') - Marcin Frankiewicz (4'), Marcin Laskowski (14')

Druga zmiana - STNO MECHANIK Rakowice 1:2 (0:2)
Bramki: Kamil Okoniewicz (15') - Patryk Kempkowski (4'), Szymon Nojman (8')

KS CONSTRACT - MAKRODACH Rumienica 3:1 (0:0)
Bramki: Janusz Okuniewski (15'), Artur Modrzewski (16'), Szymon Bogdański (17') - Michał Dzwonkowski (11')

PAUZA - LZS OKS Omule


TABELA ROZGRYWEK

I LZS LIDER Złotowo 9 pkt. bramki 21:5

II KS CONSTRACT 9 pkt. bramki 16:4

III LZS DRWĘCA Zielkowo 9 pkt. bramki 14:4

IV LZS TORPEDA Rożental 7 pkt. bramki 19:9

V LZS MAKRODACH Rumienica 6 pkt. bramki 23:6

VI Lubawa Squad 6 pkt. bramki 19:15

VII STNO MECHANIK Rakowice 6 pkt. bramki 11:9

VIII LZS OKS Omule* 3 pkt. bramki 6:12

IX LZS Sampława 3 pkt. bramki 6:12

X LZS HURAGAN Byszwałd 3 pkt. bramki 8:18

XI Druga zmiana* 1 pkt. bramki 6:7

XII LZS Fijewo* 0 pkt. bramki 2:20

XIII LZS AVISTA Łążyn 0 pkt. bramki 9:14

XIV FC Rezerwy 0 pkt. bramki 3:15

XV LZS CONSTRACT ORZEŁ Grabowo 0 pkt. bramki 3:16

* mecz mniej                        


KLASYFIKACJA NAJLEPSZEGO STRZELCA ROZGRYWEK

I Szymon Wroński (MAKRODACH Rumienica) – 8 bramek

II Martyn Michalak (Lubawa Squad) – 7 bramek

III Wojciech Wyżlic (DRWĘCA Zielkowo) – 5 bramek

III Szymon Nojman (STNO MECHANIK Rakowice) – 5 bramek

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol