UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

W niedzielę 24 listopada 2019 r. w Strzelnicy Klubu ALFA REDUTA Orneta odbył się IV rzut ligi X Drużynowych Mistrzostw Województwa Zrzeszenia LZS 2019 w strzelaniu z broni pneumatycznej – Wojewódzkiej Ligi Strzeleckiej.  Była to ostatnia seria, po której odbyło się oficjalne podsumowanie zmagań.


Gminę Lubawa podczas ligi reprezentowali: Julia Kocaja, Daria Zawadzka, Adam Kotewicz oraz Mateusz Śliwiński.  W klasyfikacji generalnej, w której brane były pod uwagę wyniki osiągnięte podczas czterech rzutów (Kaczory – Ostróda, Jeziorany, Mrągowo oraz Orneta) Gmina Lubawa zajęła 6 miejsce w województwie, indywidualnie Adam Kotewicz uplasował się na 3 miejscu w klasyfikacji najlepszych strzelców z karabinu.


Organizatorami ligi byli Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie LZS, Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego, LKT Mazury Mrągowo, OSIR Jeziorany, KS ALFA REDUTA Orneta/OSIR Orneta oraz KS GARDA Ostróda.

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol