header1

header

AVISTA lazyn

(AVISTA Łążyn pokonała na wyjeździe GKS MEWĘ Smykowo 8:1, foto e-lubawa)

Komplet zwycięstw w weekend (27-28 sierpień) odniosły drużyny reprezentujące Gminę Lubawa w rozgrywkach A i B – klasy. Swoje mecze wygrali zawodnicy LIDERA, JORDANU oraz AVISTY.

A-klasa

Drugie spotkanie i drugie zwycięstwo. Podopieczni trenera
Pawła Jurkiewcza kontynuują zwycięską passę zapoczątkowaną w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu. Tym razem ekipie LIDERA Złotowo nie sprostała OSSA Biskupiec (wygrana 2:0). Goście otworzyli wynik już w 1 minucie spotkania za sprawą Michała Andrzejczaka, podwyższyli po godzinie gry za sprawą trafienia Łukasza Mroza.

Skład LIDERA Złotowo: Łukasz Kolwicz, Adrian Andrzejczak (78’ Tomasz Ewertowski), Michał Andrzejczak (46’ Robert Kaczyński), Dawid Dąbrowski, Mateusz Erdman (70’ Szymon Licznerski), Dominik Kempkowski (46’ Mateusz Kruszewski), Łukasz Licznerski (46’ Paweł Brzozowski), Łukasz Mróz, Cezary Sadowski, Radosław Szulc, Mateusz Żmijewski (79’ Ariel Zasuwa).

B-klasa

Cenne wyjazdowe zwycięstwo odnieśli podopieczni trenera Mirosława Tomaszewskiego. „Biało-niebiescy” pokonali GKS LZS Szymbark 1:0. Jedyną bramkę w spotkaniu zdobył Marek Kamiński w 68 minucie spotkania. Gospodarze od 32 minuty musieli sobie radzić w 10 (dwie żółte kartki Mateusza Zarębskiego).

Skład JORDANU Kazanice: Bartłomiej Górski - Łukasz Graduszewski, Jakub Zglenicki, Mateusz Górski (80’ Piotr Mroczkowski), Dawid Gajewski, Tomasz Grzybowski (68’ Krystian Opałka), Dawid Cyrankowski (10’ Jakub Zakreta), Marek Kamiński, Przemysław Gerka, Kamil Sass (55' Mateusz Zalewski), Maciej Jurkiewicz.

Prawdziwy festiwal strzelecki urządzili sobie zawodnicy AVISTY Łążyn. Podrażnieni wysoką porażką w I kolejce z WICHREM Gwiździny zrekompensowali się swoim kibicom i 8:1 pokonali MEWĘ Smykowo. Łupem bramkowym podzieli się Karol Malinowski (26’, 56’, 61’), Łukasz Junkier (16’, 35’), Damian Golder (31’, 69’) oraz Karol Józefowicz (67’).