Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie oraz Zespół Szkół w Prątnicy zapraszają do udziału w Dniu Olimpijczyka połączonym z Turniejem Piłki Nożnej 5-cio osobowej im. Hieronima Rybickiego. Tytułu zdobytego przed rokiem bronić będzie zespół JORDANU Kazanice.

Zawody odbędą się 03 maja 2016 od godziny 12:00 na boisku sportowym przy Zespole Szkół w Prątnicy.

W turnieju udział weźmie 16 zespołów podzielonych na cztery grupy po cztery drużyny w każdej. W fazie grupowej zespoły rywalizować będą w systemie „każda z każdą”. Spotkanie trwać będzie 2 x 7 minut ze zmianą stron. Do ćwierćfinałów awansują po dwie najlepsze drużyny.

Losowanie grup, przy obecności kilku kapitanów, odbyło się 29 kwietnia 2016 w biurze LZS w Lubawie.

Jako pierwsi na boiska wybiegną drużyny z grupa A. Ekipa SIWY DYM Omule zmierzy się z TORPEDĄ Rożental, z kolei Świniarc rywalizować będzie z KS CONSTRACT (szczegółowa rozpiska spotkań w załączniku).

1. SIWY DYM Omule

2. TORPEDA Rożental

3. Świniarc

4. KS CONSTRACT

1. Gimnazjum Prątnica

2. AVISTA Łążyn

3. LZS Łążek

4. TESSA Tuszewo

Grupa C

1. ORZEŁ Grabowo

2. JORDAN Kazanice

3. Byszwałd

4. OSP Zielkowo

Grupa D

1. ORZEŁ Mortęgi

2. ZIP Lubawa

3. ZUH Zadroga

4. MAKRODACH Rumienica

Impreza zostanie sfinansowana ze środków Gminy Lubawa.

Serdecznie zapraszamy.