DSC05165

(nagrodę za zajęcie XV miejsca w konkursie odebrał Przewodniczący LUKS PRĄTNICZANKA Prątnica Dariusz Liberacki)

W sobotę 21 listopada o godz. 12:00 na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyła się uroczystość pn. „Inicjowanie powszechnej aktywności fizycznej poprzez wyróżnienie najlepszych projektów realizowanych w środowisku wiejskim”. Gminę Lubawa reprezentowali: przewodniczący Rady Gminy Lubawa Jan Laskowski, wiceprzewodniczący RG Lubawa Benedykt Czarnecki oraz przewodniczący Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Prątniczanka” Dariusz Liberacki.

Podczas uroczystości Krajowe Zrzeszenie LZS przyznało wyróżnienie LUKS „Pratniczanka” za imprezę dla dzieci na zakończenie wakacji zorganizowaną wspólnie z Gminnym Zrzeszeniem LZS w Lubawie. Za zajęcie 15. miejsca w kraju Klub otrzymał pamiątkową statuetkę oraz nagrodę finansową na zakup sprzętu sportowego.