DSCN9658

(na zdjęciu zwycięzca zawodów Stachowicz Feliks z pamiątkowymi nagrodami oraz Benedykt Czarnecki - Przewodniczący PS LZS w Iławie)

W niedzielę (tj. 08 listopada 2015) w Kawiarence Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubawie, ul. Łąkowa 8 odbyły się Powiatowe Zawody Szachowe o Puchary Starosty Powiatu Iławskiego. W zawodach udział wzięło 12 zawodników. Turniej przeprowadzono systemem szwajcarskim (7 rund).

Wyniki OPEN

I miejsce – Stachowicz Feliks – 6 pkt.

II miejsce – Granacki Damian – 5 pkt.

III miejsce – Józefowicz Grzegorz – 4 pkt.

Wyniki Junior

I miejsce – Jeda Maciej

II miejsce – Dziodko Mateusz

III miejsce – Bartkowska Dorota

Najmłodszy zawodnik
– Pruchniewski Dawid

Najstarszy zawodnik
– Stachowicz Feliks

Podsumowania zawodów dokonał Przewodniczący PS LZS w Iławie Benedykt Czarnecki, który wręczył za klasyfikację OPEN oraz Junior pamiątkowe puchary i medale, najmłodszemu i najstarszemu zawodnikowi statuetki.

Organizatorem zawodów było Powiatowe Stowarzyszenie LZS w Iławie, współorganizatorami Starostwo Powiatowe w Iławie oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubawie. Sędzią głównym zawodów był Łukaszewicz Jerzy.

PS LZS w Iławie serdecznie dziękuje OSiR w Lubawie za bezpłatne wypożyczenie kawiarenki w celu przeprowadzenia zawodów.

Impreza została sfinansowana ze środków Starostwa Powiatowego w Iławie