W poniedziałek 22 grudnia odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe organizowane rok rocznie przez Zarząd Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie. W uroczystości, która odbyła się w sali sesyjnej Urzędu Gminy, uczestniczył zarząd LZS, przewodniczący poszczególnych kół gminnych LZS, sportowcy, władze Gminy oraz zaproszeni goście. Przewodniczący LZS Benedykt Czarnecki powitał zebranych, wśród których m.in. znaleźli się wójt gminy Tomasz Ewertowski, zastępca wójta Marian Licznerski, przewodniczący Rady Gminy Jan Laskowski oraz prezes Szkolnego Związku Sportowego Dariusz Liberacki.

Przewodniczący Zrzeszenia w kilku słowach podsumował mijający rok podkreślając, że Ludowe Zespoły Sportowe w 2014 roku wykonały 99% swoich zadań, wśród których znalazły się nie tylko imprezy gminne, ale także wojewódzkie i krajowe. Wspomniał o zdobytych nagrodach oraz realizowanych projektach zaznaczając, że szczegółowa informacja z działalności Stowarzyszenia zostanie przedstawiona na najbliższym Zjeździe członków.
Przewodniczący Benedykt Czarnecki podziękował także lokalnym władzom za dotychczasową pomoc oraz złożył wszystkim serdeczne życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Do życzeń dołączył się także wójt Tomasz Ewertowski. Następnie uczestnicy spotkania podzielili się opłatkiem.