header1

header

W niedzielny poranek 10 sierpnia 2014 roku Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie zorganizowało wyjazd na mecz Lechii Gdańsk – Lech Poznań w ramach IV kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Grupa liczyła 53 osoby z terenu gminy i miasta Lubawa.

Celem wyjazdu było przede wszystkim propagowanie piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży oraz nagrodzenie najaktywniejszych młodych sportowców za osiągane wyniki sportowe.

Na stadionie PGE ARENA w Gdańsku, podczas spotkania, zasiadło ponad 25 tys. fanów biało-zielonych dlatego też uczestnicy przeżywali niesamowita atmosferę tam panującą.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 dla gości. Bramki w meczu strzelali dla Lechii Gdańsk Stojan Vranjes (z rzutu karnego w 36 minucie), dla Lecha Poznań Łukasz Teodorczyk (w 80 minucie oraz 84 minucie).

W drodze powrotnej nie mogło oczywiście zabraknąć postoju w MC Donaldzie.