Strona główna Aktualności * Komunikat - Turniej Piłki Nożnej Dzieci na zakończenie wakacji
* Komunikat - Turniej Piłki Nożnej Dzieci na zakończenie wakacji Drukuj Email
poniedziałek, 27 sierpnia 2012 13:49

                                                                     

 

KOMUNIKAT

Z Gminnego Turnieju Piłki Nożnej Dzieci „Zakończenie Wakacji 2012", który odbył się w dniu 26 sierpnia 2012 roku na boisku sportowym w Łążynie. Zawody podzielono na dwie konkurencje, które rozegrane zostały w systemie „ruskim" ( do dwóch przegranych meczy). W turnieju uczestniczyło 78 zawodników w wieku od 5 do 11 lat. Wszystkim drużynom biorącym udział w turniej towarzyszyła grupa około 200 osób, która składała się z rodziców, opiekunów oraz kibiców. W turnieju brało udział 8 zespołów z terenu gminy Lubawa.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

Miejsce

Turniej Piłki Nożnej 5-cio osobowej

Konkurs rzutów karnych z odległości 5 m. piętką

I

Prątnica

Prątnica

II

Omule

Łążyn II

III

Łążyn I

Łążyn I

IV

Czerlin

Złotowo

V

Złotowo

Omule

VI

Łążyn II

Rumienica

VII

Szczepankowo

Szczepankowo

VIII

Rumienica

Czerlin

 

Zespoły, które zajęły miejsca I - III w Turnieju Piłki Nożnej 5-cio osobowej otrzymały medale, dyplomy oraz komplet treningowych znaczników piłkarskich. Drużyny, które zajęły miejsca IV - VIII otrzymały pamiątkowe medale oraz dyplomy.

Wszystkie zespoły, które wzięły udział w konkursie rzutów karnych otrzymały pamiątkowy dyplom a dla drużyn, które zajęły miejsca od I do III organizator ufundował nagrodę w postaci piłki nożnej.

            Wręczenia nagród dokonali przewodniczący Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie Benedykt Czarnecki, radny  oraz przewodniczący Koła LZS w Łążynie Karol Kuczyński, sołtys wsi Łążyn Krajewska Joanna, radny i sołtys wsi Złotowo Jan Licznerski, sołtys wsi Czerlin Tomasz Golder, sołtys wsi Rumienica Mariusz Krajewski oraz opiekunowie przybyłych na zawody drużyn.

            Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, składa serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji turnieju  Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Lubawie, który zadbał o odpowiedni sprzęt do nagłośnienia, Radzie Sołeckiej w Łążynie oraz członkom Koła LZS AVISTA  za zorganizowanie poczęstunku w postaci lodów, słodkich wypieków oraz przygotowanie kiełbasek na grillu, które ufundowało Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie dla wszystkich uczestników turnieju.

            Organizatorem turnieju było Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie. Współorganizatorami zawodów było Koło LZS Avista Łążyn oraz Rada Sołecka w Łążynie.

Impreza została sfinansowana ze środków Urzędu Gminy Lubawa.

 


 

 

 

Archiwum

Halowy Turniej Piłki Nożnej

III Lliga tenisa stołowego

Tłumacz

Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Hungarian Icelandic Italian Latvian Lithuanian Norwegian Romanian Russian Slovak Slovenian Swedish Ukrainian

Linki

 

logo_UGL
 
logo_GOPS
 
 radzi-gol

 lzs lider zotowo

lzs avista yn - stroje sportowelogo jordan


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, php hosting. Valid XHTML and CSS.