W niedzielę w hali sportowej w Rożentalu rozegrano II rundę rejonowych eliminacji wojewódzkiego turnieju LZS w tenisie stołowym o puchar TVP Olsztyn. Udział wzięło około 80 zawodników z terenu ośmiu gmin województwa warmińsko-mazurskiego.

W klasyfikacji drużynowej zwyciężyli zawodnicy z Działdowa. Na drugim miejscu uplasowała się Lubawa, III m. Nowe Miasto Lubawskie, IV. m. Susz, V. m. Iława. Zawodnicy, którzy zajęli w klasyfikacji indywidualnej miejsca I-IV, wezmą udział w półfinałach11 kwietnia.

Organizatorem turnieju w Rożentalu było Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie.

Grupy wiekowe indywidualne. Grupa I (rocznik 97 i młodsi) dziewczęta: 1. Natalia Naubert (NML), 2. Aleksandra Tarnogórska (Działdowo), 3. Marika Jabłońska (NML), 4. Joanna Dembkowska (Lubawa) ; chłopcy: 1. Mateusz Sabula (Działdowo), 2. Adrian Dorociak (Susz), 3. Jan Kosewski (Dąbrówno), 4. Konrad Sugalski (Susz). Gr. II (rocz. 96 -95) dziewczęta: 1. Dominika Czarnota (NML), 2. Kinga Keczmarska (Susz), 3. Karolina Raczkowska (Grunwald), 4. Estera Komorowska (Grunwald); chłopcy: 1. Dawid Naguszewski (Susz), 2. Adrian Jonik (Działdowo), 3. Damian Klonowski (Działdowo), 4. Piotr Szul (Susz). Gr. III (rocz. 94 - 92) dziewczęta: 1. Anna Łątkowska (NML), 2. Aleksandra Kosewska (Dąbrówna), 3. Ewa Surdykowska (Lubawa), 4. Aleksandra Grzywacz (Iława); chłopcy: 1. Piotr Garbino (Iława), 2. Michał Hatała (Iława), 3. Mateusz Szczepański (Dąbrówno), 4. Szymon Krzykowski (Działdowo). Gr. IV (rocz. 91-70) panie: 1. Agnieszka Zglińska (NML), 2. Aleksandra Kasprowicz (Lubawa), 3. Anna Piotrowicz (Działdowo), 4. Agnieszka Łużyńska (Lubawa); panowie: 1. Michał Surdykowski (Lubawa), 2. Szymon Żuralski (Lubawa), 3. Piotr Kowalski (Iława), 4. Jan Grzebski (Działdowo). Gr. V (rocz. 69 i starsi): panie: 1. Krystyna Szczypska (Lubawa), 2. Dorota Chrostowska (Działdowo), 3. Grażyna Kosewska (Dąbrówno), 4. Danuta Curzydło (Lubawa); panowie: 1. Zbigniew Koszykowski (Iława), 2. Sławomir Rutkowski (Działdowo), 3. Wojciech Łątkowski (Lubawa), 4. Andrzej Szczegelniak (Susz).