header1

header

Dwa remisy i jedno zwycięstwo to wyniki spotkań drużyn z Gminy Lubawa w X serii gier A i B – klasy. Szczegóły poniżej.

A-klasa

LZS LIDER Złotowo – KS ISKRA Narzym 3:3 (2:1)

Kolejny punkt na swoje konto dopisali zawodnicy LIDERA Złotowo, którzy w sobotnie popołudnie rywalizowali z ISKRĄ Narzym. Punkt ważny ale biorąc pod uwagę grę obydwu ekip i kilka kontrowersyjnych decyzji sędziego głównego z pewnością nie satysfakcjonuje reprezentantów Gminy Lubawa.

Bramki: Łukasz Mróz (10’), Robert Kaczyński (26’), Michał Andrzejczak (81’)

Skład LIDERA Złotowo: Łukasz Szechlicki – Mateusz Erdman, Radosław Szulc, Cezary Sadowski, Adrian Andrzejczak, Dawid Dąbrowski (80’ Ariel Zasuwa), Paweł Brzozowski (60’ Dariusz Kasprowicz), Łukasz Mróz, Dominik Kempkowski (75’ Tomasz Ewertowski), Mateusz Żmijewski, Robert Kaczyński (70’ Michał Andrzejczak).

B-klasa

GKS LZS Szymbark – LZS AVISTA Łążyn 0:0 (0:0)

Pierwszy remis w obecnej kampanii B-klasy zanotowali zawodnicy AVISTY Łążyn. Na boisku sportowym w Szymbarku żadnej z ekip nie udało się przeforsować defensywy rywali i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0:0.

Skład AVISTY Łążyn
: Karol Mergalski – Bartosz Groszkowski, Karol Józefowicz, Łukasz Junkier, Patryk Kempkowski (40’ Waldemar Weinar), Miłosz Krajewski, Krzysztof Marchelek, Łukasz Rubalewski, Paweł Senkowski, Marek Wierzbowski (24’ Karol Żuchowski)(76’ Karol Kuczyński), Artur Zelma

UKS ŻAK Jamielnik – LZS JORDAN Kazanice 0:3 (0:2)

Okazałe zwycięstwo na terenie rywali odnieśli podopieczni trenera Mirosława Tomaszewskiego. Zawodnicy JORDANU Kazanice już w 6 minucie otworzyli wynik po strzale Bartosza Modrzewskiego. Przed przerwą podwyższył Maciej Jurkiewicz. Przysłowiowa „kropkę nad i” w końcowych fragmentach meczu postawił wprowadzony chwilę wcześniej Jakub Zakreta.