Logo LZS RGB

W środę (08 czerwca 2016) na boisku sportowym przy Zespole Szkół w Kazanicach odbyły się eliminacje rejonowe 32 Ogólnopolskiego Turnieju Chłopców „Piłkarska Kadra Czeka” im. Stanisława Tymowicza.

W zawodach udział wzięły trzy drużyny – ZS Kazanice, GKS LZS Wikielec oraz Gimnazjum Durąg.

Głównym organizatorem zawodów było Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie, współorganizatorem Zespół Szkół w Kazanicach.

Wyniki zawodów:

GKS LZS Wikielec – ZS Kazanice 1:2 (1:1)

GKS LZS Wikielec – Gimnazjum Durąg 6:2 (5:1)

ZS Kazanice – Gimnazjum Durąg 1:1 (0:0)

Końcowa tabela:

I miejsce – ZS Kazanice 4 pkt. bramki 3:2

II miejsce – GKS LZS Wikielec 3 pkt. bramki 7:4

III miejsce – Gimnazjum Durąg 1 pkt. bramki 3:7

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary oraz dyplomy. Wręczenia dokonali Benedykt Czarnecki – Przewodniczący GZ LZS w Lubawie oraz Andrzej Chołaszczyński - Dyrektor Zespołu Szkół w Kazanicach.

Drużyna z Zespołu Szkół w Kazanicach awansowała do FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO.

Skład zwycięskiej drużyny ZS Kazanice: Marcin Frankiewicz, Mateusz Łukomski, Maciej Borkowski, Jakub Borkowski, Wojciech Wyżlic, Paweł Paprocki, Szymon Nojman, Damian Porębski, Grzegorz Okuniewski, Jakub Stawiarski, Jakub Rykaczewski, Wojciech Karczewski, Przemysław Brzozowski, Kamil Kościński, Kacper Żuchowski, Tomasz Guzowski. Opiekun: Grzegorz Pułka.

IMPREZA ZOSTAŁA SFINANSOWANA ZE ŚRODKÓW GMINY LUBAWA