Po świetnym poprzednim weekendzie i komplecie punktów w najbliższy kolejna dawka piłkarskich emocji. Po raz pierwszy na wiosnę o ligowe punkty powalczą w Gminnej Lidze C-klasy. Poniżej szczegółowy rozkład gier.

A-klasa

Kolejne arcyważne spotkanie w rozgrywkach A-klasy rozegrają zawodnicy LIDERA Złotowo. Po znakomitym starcie w rundzie wiosennej i czterech zwycięstwach z rzędu podopieczni trenera Pawła Jurkiewicza udają się do Ząbrowa na mecz z tamtejszą OSĄ. Cel na ten mecz jest jeden – pewne zwycięstwo, które pozwoli na dobre zadomowić się w środkowej strefie tabeli.

B-klasa

Po remisie ze Smykowem i pewnym zwycięstwie z GKS LZS Szymbark piłkarze AVISTY Łążyn na własnym boisku podejmą ostatnią drużynę tabeli UKS ŻAK Jamielnik. Każdy inny wynik jak zwycięstwo gospodarzy będzie z pewnością sporym rozczarowaniem dla miejscowych sympatyków drużyny.

Bardzo trudne zadanie czeka w niedzielę JORDAN Kazanice. Niepokonani w tej rundzie „biało-niebiescy” zmierzą się z równie skuteczną na wiosnę OLIMPIĄ Kisielice. O zwycięstwo może być niezwykle ciężko ale jak na v-ce liderów tabeli przystało wszyscy liczą na trzy punkty.

C-klasa

W najbliższy weekend sobotnim spotkaniem pomiędzy broniącym tytułu ZUH ANDRZEJ Zadroga a LZS ORZEŁ Mortęgi na boisku sportowym w Kazanicach zainaugurowana zostanie Gminna Liga Piłki Nożnej C-klasa.

Rozpiska spotkań:

07 maja, 16:00 – LZS AVISTA Łążyn – UKS ŻAK Jamielnik (B-klasa)

07 maja, 17:00 – LZS OSA Ząbrowo – LZS LIDER Złotowo (A-klasa)

07 maja, 16:00 – ZUH ANDRZEJ Zadroga – LZS ORZEŁ Mortęgi (C-klasa)

08 maja, 14:00 – LZS JORDAN Kazanice – MLKS OLIMPIA Kisielice (B-klasa)

08 maja, 14:00 – LZS PRĄTNICZANKA Prątnica – LZS CONSTRACT ORZEŁ Grabowo (C-klasa)

08 maja, 14:30 – LZS TORPEDA Rożental – LZS Łążek (C-klasa)

Serdecznie zapraszamy.