UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
W niedzielę 07 listopada 2021 r. w Sali Konferencyjnej Hotelu VillaPallas w Olsztynie odbył Wojewódzki Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Delegatów Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS. W obradach udział wzięło 6 członków Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie – Tomasz Ewertowski, Jan Laskowski, Łukasz Berent, Piotr Zieliński, Mirosław Tomaszewski oraz Edward Balewski.

Głównym punktem Zjazdu był wybór Przewodniczącego Rady Wojewódzkiej, Zarządu i Rady Wojewódzkiej, Komisji Rewizyjnej oraz Delegatów na Zjazd Krajowy. W przyszłej kadencji Tomasz Ewertowski – Wójt Gminy Lubawa pracował będzie w Zarządzie WMZ LZS, Łukasz Berent – Przewodniczący GZ LZS w Lubawie wybrany został na Członka Rady WMZ LZS, z kolei Jan Laskowski – Przewodniczący Rady Gminy Lubawa Członka Komisji Rewizyjnej. Funkcję Przewodniczącego WMZ LZS pełnić będzie Janusz Sypiański.

Podczas Zjazdu Tomasz Ewertowski – Wójt Gminy Lubawa odebrał z rąk Marka Mazura - Zastępcy Przewodniczącego Rady Głównej Krajowego Zrzeszenia LZS Złotą Odznakę Honorową. Gmina Wiejska Lubawa otrzymała statuetkę za działalność, zasługi oraz osiągnięcia sportowe za lata 2016-2021. Wręczenia nagrody dokonali Gustaw Marek Brzezin – Marszałek Województwa Warmińsko-mazurskiego oraz Janusz Sypiański – Przewodniczący WMZ LZS.

Foto - Edward Balewski

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube