UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XVIII Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Liga rozgrywana będzie w Gminnej Hali Sportowej w Byszwałdzie.


Zapisy z nazwą drużyny (składy imienne w późniejszym terminie) przyjmowane będą do piątku 12 listopada 2021 r. (zapisy osobiście w biurze LZS Lubawa, Fijewo 73, budynek D lub email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Wpisowe/kaucja do rozgrywek 200 złotych.


Termin i forma spotkania z kapitanami drużyn na którym zostanie omówiony sposób przeprowadzenia ligi ustalony będzie po upływie terminu zgłoszeń.


W związku z obecną sytuacją epidemiczną liga rozgrywana będzie przy zaostrzonych zasadach sanitarno - epidemiologicznych  i ograniczeniach.


Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne drużyny do udziału w rozgrywkach.


Do ligi zakwalifikowanych zostanie maksymalnie 12 zespołów (pierwszeństwo udziału w lidze mają koła LZS, które czynnie biorą udział
w rozgrywkach trawiastych)   

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube