UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

W weekend 30-31 października 2021 r. rozegrano spotkania XIII kolejki rozgrywek o Mistrzostwo Klasy „”A” sezon 2021/2022. Wyniki poniżej.


LZS JORDAN Kazanice – KS ISKRA Narzym 2:1 (1:0)

Bramki: Marcin Frankiewicz (40’), Martyn Michalak (54’) – Krzysztof Bęcławski (47’)
Skład JORDAN: Piotr Kowalski – Łukasz Graduszewski, Bartosz Groszkowski, Martyn Michalak (80’ Jakub Sadowski), Maciej Jurkiewicz (23’ Marek Wierzbowski), Artur Modrzewski (75’ Mateusz Górski), Szymon Bogdański, Marcin Frankiewicz (85’ Kamil Kamiński), Filip Owczarek, Mateusz Sadowski, Piotr Rykaczewski


LZS OHI Frednowy – LZS AVISTA Łążyn 5:1 (2:1)

Bramki: Sylwester Kuciński (19’, 26’, 70’), Oskar Kowalewski (74’), Marek Kopczewski (85’) – Łukasz Junkier (44’)
Skład AVISTA: Karol Mergalski – Radosław Sendobry, Paweł Pałkowski, Łukasz Junkier, Szymon Wroński, Bartosz Bilicki (78’ Karol Kuczyński), Damian Golder, Rafał Dembowski, Juliusz Krajewski (55’ Patryk Woźniak), Mateusz Kowalski, Krystian Kowalski


UKS ORZEŁ Ulnowo – KS CONSTRACT Lubawa 1:0 (1:0)

Bramka: Dawid Ciężkowski (40’)
Skład CONSTRACT: Maciej Kordalski – Kamil Maj (46’ Maciej Górski), Łukasz Mróz, Szymon Licznerski (46’ Janusz Okuniewski), Szymon Szałkowski, Paweł Ossowski (55’ Jakub Banach), Mateusz Jackowski, Paweł Fafiński, Patryk Dereszewski (68’ Miłosz Jarzembowski), Igor Szczepański (59’ Łukasz Licznerski), Łukasz Margalski


Wyniki XIII kolejka

MKS Działdowo – KS GMINA Kozłowo 2:1

LKS WEL Lidzbark Welski – LZS OSA Ząbrowo 1:2

KS ZAMEK Kurzętnik – LKS ORZEŁ Janowiec Kościelny 0:1

LZS JORDAN Kazanice – KS ISKRA Narzym 2:1

LZS OHI Frednowy – LZS AVISTA Łążyn 5:1

UKS ORZEŁ Ulnowo – KS CONSTRACT Lubawa 1:0

GKS ISKRA Smykówko – KS Mroczno 1:0


Tabela po XIII kolejkach

I LKS ORZEŁ Janowiec Kościelny 31 pkt. bramki 44:16

II KS ISKRA Narzym 28 pkt. bramki 34:14

III MKS Działdowo 28 pkt. bramki 30:13

IV LZS JORDAN Kazanice 26 pkt. bramki 34:24

V LZS OSA Ząbrowo 25 pkt. bramki 22:25

VI KS CONSTRACT Lubawa 24 pkt. bramki 41:11

VII LZS OHI Frednowy 17 pkt. bramki 21:30

VIII LKS WEL Lidzbark Welski 16 pkt. bramki 21:23

IX KS GMINA Kozłowo 15 pkt. bramki 25:27

X KS ZAMEK Kurzętnik 13 pkt. bramki 15:25

XI KS Mroczno 12 pkt. bramki 31:29

XII GKS ISKRA Smykówko 9 pkt. bramki 22:38

XIII UKS ORZEŁ Ulnowo 9 pkt. bramki 16:45

XIV LZS AVISTA Łążyn 5 pkt. bramki 22:58

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube