UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

Herb Gmina Lubawa         Logo GZ LZS

We wtorek 12 marca 2019 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Lubawie rozegrano rundę eliminacyjną Mistrzostw Województwa WMZ LZS w Halowej Piłce Nożnej Szkół Gminnych 2019 rocznika 2003-2005. Do sportowej rywalizacji przystąpiło 5 zespołów. Zespoły rozegrały ze sobą spotkania w systemie „każda z każdą” 2x7 minut.

 

WYNIKI:

1. Gmina Ostróda – Gmina Rybno 2:4 (2:1)

2. SP Lubawa – SP Kazanice 1:1 (1:1)

3. Gmina Susz – Gmina Ostróda 1:0 (0:0)

4. Gmina Rybno – SP Lubawa 1:1 (0:1)

5. SP Kazanice – Gmina Susz 3:0 (1:0)

6. Gmina Ostróda – SP Lubawa 0:3 (0:2)

7. Gmina Rybno – SP Kazanice 0:2 (0:2)

8. Gmina Susz – SP Lubawa 0:1 (0:0)

9. Gmina Ostróda – SP Kazanice 0:3 (0:1)

10. Gmina Rybno – Gmina Susz 1:1 (1:1)


Końcowa tabela

I SP Kazanice (Gmina Lubawa) 10 pkt. bramki 9:1

II SP Lubawa 8 pkt. bramki 6:2

III Gmina Rybno 5 pkt. bramki 6:6

IV Gmina Susz 4 pkt. bramki 2:5

V Gmina Ostróda 0 pkt. bramki 2:11


SP Kazanice (Gmina Lubawa) oraz SP Lubawa awansowały do półfinału wojewódzkiego.


Po przeprowadzeniu wszystkich gier nastąpiło podsumowanie zawodów. Kapitanowie drużyn otrzymali pamiątkowe puchary oraz dyplomy. Zawodnicy drużyn z miejsc I – III dodatkowo medale. Dekoracji dokonali Mirosław Kowalczyk – Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Lubawie oraz Benedykt Czarnecki – Z-ca Przewodniczącego GZ LZS w Lubawie ds. organizacyjnych.


Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie serdecznie dziękuje dyrekcji Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Lubawie za pomoc w organizacji i bezpłatne udostępnienie hali sportowej.


Impreza została sfinansowana ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji  zadania publicznego pod tytułem: ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH.

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol