UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

 Herb Gmina Lubawa          Logo GZ LZS

W niedzielę 10 marca 2019 r. w Hali Sportowej w Rożentalu przeprowadzono eliminacje gminne 60 Edycji Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o PUCHAR TVP3 OLSZTYN. Zawody przeprowadzono „systemem rosyjskim”. Do rywalizacji stanęło ponad 130 zawodników.


Celem turnieju była popularyzacja tenisa stołowego w środowisku wiejskim, wprowadzenie masowej formy aktywności ruchowej, umożliwienie czynnego wypoczynku w czasie wolnym dla mieszkańców oraz wyłonienie reprezentantów Gminy Lubawa do eliminacji rejonowych.



Wyniki
Grupa I dziewczęta (rocznik 2006 i młodsze)
I Dzięgielewska Róża - Rumienica
II Nastachowska Maja - Sampława
III Karbowska Anna - Tuszewo
IV Zielińska Kamila - Sampława

Grupa I chłopcy (rocznik 2006 i młodsi)
I Kolasa Maciej - Tuszewo
II Kruszewski Kacper - Tuszewo
III Syguła Mateusz - Sampława
IV Rafiński Paweł - Grabowo

Grupa II dziewczęta (rocznik 2005-2004)
I Golder Patrycja - Złotowo
II Wodzyńska Matylda - Sampława
III Jurkiewicz Oliwia - Sampława
IV Orzechowska Katarzyna - Złotowo

Grupa II chłopcy (rocznik 2005-2004)
I Bilicki Michał - Prątnica
II Chyrzyński Łukasz - Lubawa
III Kamiński Eryk - Grabowo
IV Kozicki Tomasz - Prątnica

Grupa III dziewczęta (rocznik 2003-2001)
I Żuralska Sylwia - Prątnica
II Babska Aleksandra - Prątnica
III Neumann Milena - Sampława
IV Żuralska Justyna - Prątnica

Grupa III chłopcy (rocznik 2003-2001)
I Golder Przemysław - Złotowo
II Kamiński Jakub - Grabowo
III Kozłowski Krystian - Sampława
IV Jaroszewski Bartosz - Sampława

Grupa IV kobiet (rocznik 2000-1979)
I Żuralska Marianna - Prątnica
II Żuralska Agnieszka - Prątnica
III Kasprowicz Aleksandra - Sampława
IV Chyrzyńska Beata - Rumienica

Grupa IV mężczyzn (rocznik 2000-1979)
I Surdykowski Michał - Prątnica
II Żuralski Szymon - Rożental
III Ossowski Jacek - Sampława
IV Penkala Kornel - Rumienica

Grupa V kobiet (rocznik 1978-1964)
I Kryżba Ewa - Rumienica
II Treder Elżbieta - Byszwałd

Grupa V mężczyzn (rocznik 1978-1964)
I Golder Tomasz - Prątnica
II Guzowski Andrzej - Rumienica
III Kopistecki Zbigniew - Prątnica
IV Zelma Jan - Prątnica

Grupa VI kobiet (1963 i starsze)
I Rafińska Bernadeta - Rożental

Grupa VI mężczyzn (1963 i starsi)
I Rolka Henryk - Sampława
II Surdykowski Tomasz - Prątnica
III Zieliński Piotr - Sampława
IV Tomaszewski Mirosław - Byszwałd

Klasyfikacja drużynowa
I Sampława - 114 pkt.
II Prątnica - 104 pkt. 
III Rumienica - 49 pkt.
IV Grabowo-Wałdyki - 30 pkt.
V Złotowo - 28 pkt.
VI Tuszewo - 22 pkt.
VII Byszwałd - 18 pkt.
VIII Rożental - 16 pkt. 
IX Lubawa - 7 pkt.


Zawodnicy z miejsc I – IV otrzymali pamiątkowe medale. Za klasyfikację drużynową przedstawiciele ekip puchary. Wręczenia nagród dokonał Benedykt Czarnecki – Z-ca Przewodniczącego GZ LZS w Lubawie ds. organizacyjnych.


Zawodnicy z miejsc I – IV w poszczególnych kategoriach reprezentować będą Gminę Lubawa w dalszych fazach turnieju.


Impreza została sfinansowana ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji  zadania publicznego pod tytułem: ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH.

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 15 41
2 LIDER Złotowo 15 40
3 AROnet Kazanice 15 34
4 Fijewo I 15 32
5 MAKRODACH Rumienica I 15 29

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol