UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

Herb Gmina Lubawa                 Logo GZ LZS

W niedzielę 24 lutego 2019 w Hali Sportowej w Rożentalu rozegrano XV kolejkę XV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Po ostatnim spotkaniu dnia odbyło się oficjalne podsumowanie LIGI.

 

Wyniki XV kolejki

LIDER Złotowo – Fijewo II 16:2 (6:1)
Bramki: Dominik Kempkowski (1', 14'), Cezary Sadowski (2', 4', 6', 7', 18', 18', 20', 21', 22'), Łukasz Licznerski (2', 13'), Mateusz Żmijewski (15', 23'), Dawid Dąbrowski (19') - Sebastian Karczewski (7'), Łukasz Zakrzewski (24')

HURAGAN Byszwałd II – ZUH ANDRZEJ Zadroga 3:6 (2:4)
Bramki: Damian Goliszewski (10', 11'), Mateusz Zalewski (14') - Marcin Januszewski (1', 3', 12'), Jakub Borkowski (8'), Miłosz Modrzewski (13'), Filip Januszewski (19')

HURAGAN Byszwałd I – Fijewo I 2:6 (0:2)
Bramki: Kacper Łukaszewski (13'), Karol Dmochewicz (18') - Karol Jakubowski (4', 16', 21'), Radosław Gajewski (9'), Tymoteusz Rudszewski (17', 19')

AROnet Kazanice – LZS Sampława 6:3 (2:2)
Bramki: Filip Owczarek (2', 16', 17', 20', 23'), Przemysław Gerka (11') - Marek Nastachowski (4'), Patryk Zdrojewski (12'), Remigiusz Gamański (17')

WIKTORIA Dylewo – AVISTA Łążyn I 4:8 (3:3)
Bramki: Eryk Kosek (7', 10', 12'), Marcin Ławnicki (15') - Jakub Baczewski (1', 14'), Miłosz Krajewski (2', 22'), Maksymilian Zakrzewski (9'), Damian Golder (18', 20'), Patryk Kempkowski (21')

AVISTA Łążyn II – MAKRODACH Rumienica I  2:5 (1:2)
Bramki: Kacper Pomoryn (7', 13') - Szymon Wroński (8', 16'), Paweł Bieniaszewski (12', 19', 20')

MAKRODACH Rumienica II – DRWĘCA Zielkowo 0:5 (w)

OKS Omule – LIDER Wigwałd 7:3 (3:0)
Bramki: Mateusz Zelmański (6'), Adrian Jabłoński (8', 10', 18', 20', 23'), Sylwester Dzik (14') - Jacek Wielechowski (16'), Dawid Sikorski (22'), Sebastian Rudowski (24')


Tabela rozgrywek

I AVISTA Łążyn I 41 pkt. bramki 92:41 – MISTRZ ROZGRYWEK

II LIDER Złotowo 40 pkt. bramki 129:42

III AROnet Kazanice 34 pkt. bramki 105:57

IV Fijewo I 32 pkt. bramki 90:51

V MAKRODACH Rumienica I 29 pkt. bramki 102:61

VI HURAGAN Byszwałd I 26 pkt. bramki 92:68

VII WIKTORIA Dylewo 24 pkt. bramki 86:61

VIII OKS Omule 24 pkt. bramki 74:64

IX AVISTA Łążyn II 22 pkt. bramki 81:65

X DRWĘCA Zielkowo 20 pkt. bramki 71:74

XI LZS Sampława 14 pkt. bramki 53:76

XII HURAGAN Byszwałd II 13 pkt. bramki 48:82

XIII ZUH ANDRZEJ Zadroga 12 pkt. bramki 71:98

XIV Fijewo II 11 pkt. bramki 59:108

XV LIDER Wigwałd 0 pkt. bramki 37:169

XVI MAKRODACH Rumienica II -2 pkt. bramki 41:114

*** zespół MAKRODACH Rumienica II ukarany odjęciem 5 pkt. za grę nieuprawnionego zawodnika


Najlepsi strzelcy rozgrywek:
I Szymon Wroński (MAKRODACH Rumienica I) – 52 bramki
II Kacper Pomoryn (AVISTA Łążyn II) – 36 bramek
III Cezary Sadowski (LIDER Złotowo) – 33 bramki


Najlepsi bramkarze rozgrywek:
I Patryk Kempkowski (AVISTA Łążyn I)
II Łukasz Mróz (LIDER Złotowo)
III Radosław Gajewski (Fijewo I)


Strzelec 250 bramki
- Marcin Ławnicki (WIKTORIA Dylewo)


Strzelec 500 bramki
- Adrian Jabłoński (OKS Omule)


Strzelec 750 bramki
- Maciej Pietrzak (DRWĘCA Zielkowo)


Strzelec 1000 bramki

- Radosław Gajewski (Fijewo I)


Sędziowie rozgrywek

- Łukasz Berent

- Franciszek Puwalski

- Rafał Laskowski


Opieka medyczna:

- Krzysztof Modrzewski


Najlepsi kibice:

- Monika Kuczyńska

- Paweł Majewski

- Jarosław Kijewski


Media:

- Marian Żuchowski – e-lubawa

- Głos Lubawski

- Telewizja Eltronik


Najmłodszy zawodnik rozgrywek:

- Damian Wyżlic (HURAGAN Byszwałd) – 2003


Najstarszy zawodnik rozgrywek:

- Andrzej Kosek (WIKTORIA Dylewo) – 1975

 

Część podsumowującą prowadził Marek Józefowicz – dyrektor SP Rożental. W pierwszej części głos zabrał Tomasz Ewertowski – Wójt Gminy Lubawa, który podziękował uczestnikom i organizatorom ligi za 15 weekendów sportowej walki i zaangażowania po czym przystąpiono do wręczania nagród drużynowych i indywidualnych. 


Zawodnicy drużyn z miejsc I – III otrzymali pamiątkowe medale oraz komplety strojów sportowych, kapitanowie wszystkich drużyn puchary. W klasyfikacjach indywidualnych zawodnicy, kibice oraz media otrzymali pamiątkowe statuetki. Wręczenia nagród dokonali Tomasz Ewertowski – Wójt Gminy Lubawa, Benedykt Czarnecki – V-ce Przewodniczący GZ LZS w Lubawie, ks. Zdzisław Licznerski – proboszcz Parafii Rożental, Joachim Dutkiewicz, Karol Kuczyński, Mirosław Tomaszewski, Rafał Chyrzyński, Zbigniew Trzeszewski (Radni Gminy Lubawa) oraz Wojciech Kasprzycki – Sołtys Wsi Rożental).


W ostatnim punkcie w stronę kibiców powędrowały piłki przygotowane przez organizatorów po czym kapitanowie i zaproszeni goście udali się na słodki poczęstunek.

Liga została sfinansowana ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji  zadania publicznego pod tytułem: ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH.

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 15 41
2 LIDER Złotowo 15 40
3 AROnet Kazanice 15 34
4 Fijewo I 15 32
5 MAKRODACH Rumienica I 15 29

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol