UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

 

Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza na spotkania VIII kolejki XV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa oraz III ligi tenisa stołowego.

HALA SPORTOWA W ROŻENTALU (06.01.2019 r.) - III LIGA TENISA STOŁOWEGO
11:00 LZS Lubawa - OSIR Jeziorany 12:6


HALA SPORTOWA W ZŁOTOWIE (06.01.2019 r.)
13:00 AVISTA Łążyn I - LZS Sampława 5:2 (3:1)
Bramki: Jakub Baczewski (1', 3', 24'), Patryk Kempkowski (7', 22') - Krzysztof Kozłowski (10'), Patryk Zdrojewski (15')

13:30 AVISTA Łążyn II - AROnet Kazanice 4:3 (0:1)
Bramki: Szymon Zelmański (14', 24'), Kacper Pomoryn (20'), Kacper Rykaczewski (21') - Dawid Gajewski (7'), Filip Owczarek (15'), Przemysław Gerka (16')

14:00 ZUH Andrzej Zadroga - DRWĘCA Zielkowo 3:4 (1:4)
Bramki: Marcin Januszewski (3'), Robert Marciniak (14'), Rafał Borkowski (22') - Rafał Pietrzak (1'), Błażej Pietrzak (2'), Przemysław Brzozowski (5'), Wojciech Wyżlic (7')

14:30 MAKRODACH Rumienica I - LIDER Wigwałd 8:1 (3:0)
Bramki: Paweł Senkowski (2', 17'), Cezary Chorzelewski (9'), Paweł Kryżba (10'), Szymon Wroński (15', 20', 20', 22') - Marcin Suszyński (19')

15:00 MAKRODACH Rumienica II - OKS Omule 2:9 (0:4)
Bramki: Adam Dybich (16'), Szymon Wielgosiński (16') - Sylwester Dzik (1', 14'), Adrian Linkner (3'), Kamil Kamiński (5', 21', 22'), Adrian Jabłoński (6', 15'), Mateusz Zelmański (17')

15:30 LIDER Złotowo - HURAGAN Byszwałd II 7:3 (2:0)
Bramki: Cezary Sadowski (1', 9', 14', 18'), Łukasz Licznerski (16', 20'), Dawid Dąbrowski (23') - Damian Goliszewski (13'), Dawid Maciołek (15', 19')

16:00 Fijewo I - WIKTORIA Dylewo 2:1 (1:0)
Bramki: Daniel Osmański (20'), Radosław Gajewski (24') - Krystian Kołakowski (19')

16:30 Fijewo II - HURAGAN Byszwałd I 1:6 (1:2)
Bramki: Martyn Michalak (12') - Damian Wyżlic (2', 21'), Damian Jarzyna (4'), Grzegorz Okuniewski (13'), Jakub Sadowski (18'), Karol Dmochewicz (22')


Serdecznie zapraszamy.

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 15 41
2 LIDER Złotowo 15 40
3 AROnet Kazanice 15 34
4 Fijewo I 15 32
5 MAKRODACH Rumienica I 15 29

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol