POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ PLAŻOWEJ O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (ZALEWO, 30.07.2017) - KOMUNIKAT KOŃCOWY

FESTYN SPORTOWY Z UDZIAŁEM RAD SOŁECKICH - CZERLIN TRIUMFUJE W KLASYFIKACJI DRUŻYNOWEJ (ZŁOTOWO, 30.07.2017)

ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE DELEGATÓW GZ LZS W LUBAWIE (SALA SESYJNA UG LUBAWA, 02.06.2017)

Witamy na stronie głównej Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie

"MAŁA PIŁKARSKA KADRA CZEKA 2017" CHŁOPCÓW - FINAŁ WOJEWÓDZKI (JEZIORANY, 08.06.2017) - WYNIKI

W czwartek 8 czerwca 2017 w Jezioranach – Stadion OSIR odbył się FINAŁ WOJEWÓDZKI Turnieju LZS w piłce nożnej chłopców „Mała Piłkarska Kadra Czeka 2017” Rocznik 2004 i młodsi. W zawodach, po przebrnięciu rundy eliminacyjnej, udział wzięły: LZS Lubawa, MLKS CZARNI Olecko, Gmina Jeziorany oraz GKS LZS Wikielec.

Wyniki:

LZS Lubawa – MLKS CZARNI Olecko 0:2

LZS Lubawa – Gmina Jeziorany 1:3

LZS Lubawa – GKS LZS Wikielec 0:3

MLKS CZARNI Olecko – Gmina Jeziorany 3:2

MLKS CZARNI Olecko – GKS LZS Wikielec 0:2

Gmina Jeziorany – GKS LZS Wikielec 1:1

Tabela:

I GKS LZS Wikielec 7 pkt. bramki 6:1

II MLKS CZARNI Olecko 6 pkt. bramki 5:4

III Gmina Jeziorany 4 pkt. bramki 6:5

IV LZS Lubawa 0 pkt. bramki 1:8