POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ PLAŻOWEJ O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (ZALEWO, 30.07.2017) - KOMUNIKAT KOŃCOWY

FESTYN SPORTOWY Z UDZIAŁEM RAD SOŁECKICH - CZERLIN TRIUMFUJE W KLASYFIKACJI DRUŻYNOWEJ (ZŁOTOWO, 30.07.2017)

ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE DELEGATÓW GZ LZS W LUBAWIE (SALA SESYJNA UG LUBAWA, 02.06.2017)

Witamy na stronie głównej Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie

KOMUNIKAT - C-KLASA (06.06.2017)

Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie po przeanalizowaniu protokółów ze spotkań XII kolejki Gminnej Ligi Piłki Nożnej „C” klasa (niedziela, 04.06.2017) postanawia:

- ukracać 1 meczem dyskwalifikacji zawodnika PAPROCKI Paweł – LZS HURAGAN Byszwałd za „celowe brutalne kopnięcie przeciwnika z tyłu w nogi z użyciem nadmiernej siły mające na celu wyrządzenie szkody (kontuzji) przeciwnikowi” (czerwona kartka pokazana w 63 minucie spotkania pomiędzy LZS ORZEŁ Mortęgi – LZS HURAGAN Byszwałd).

Kara wchodzi w życie w dniu podjęcia.

logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    lzs lider zotowo    lzs avista    logo jordan