WYNIKI A, B i C KLASA (17.06.2018 r.)

Dobiegły końca rozgrywki „A” i „B” klasy. Na zakończenie zmagań LIDER Złotowo pokonał na wyjeździe mistrza rozgrywek MKS START Nidzica 2:1, pewna spadku AVISTA Łążyn uległa KS GMINA Kozłowo 9:0, z kolei LZS Fijewo uległ mistrzowi klasy „B” LZS OHI Frednowy 6:1. W ostatniej serii gier pauzował JORDAN Kazanice, który dzięki rozstrzygnięciom w innych meczach wywalczył awans do klasy „A”. W Gminnej klasie „C” coraz bliżej tytułu LZS ORZEŁ Grabowo. Read More

Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie po przeanalizowaniu protokółów ze spotkań XII kolejki Gminnej Ligi Piłki Nożnej „C” klasa (niedziela, 04.06.2017) postanawia:

- ukracać 1 meczem dyskwalifikacji zawodnika PAPROCKI Paweł – LZS HURAGAN Byszwałd za „celowe brutalne kopnięcie przeciwnika z tyłu w nogi z użyciem nadmiernej siły mające na celu wyrządzenie szkody (kontuzji) przeciwnikowi” (czerwona kartka pokazana w 63 minucie spotkania pomiędzy LZS ORZEŁ Mortęgi – LZS HURAGAN Byszwałd).

Kara wchodzi w życie w dniu podjęcia.

5 HURAGAN Byszwałd 13 25