Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Lubawa (Rożental, 25.02.2024 r.) - ZMIANA TERMINU !!!

W niedzielę 25.02.2024 r. start 14:00 w Hali Sportowej w Rożentalu odbędzie się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Zawody rozegrane zostaną w V kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn. Organizatorem turnieju jest Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie. Read More

Dok2 1

KOMUNIKAT KOŃCOWY

WOJEWÓDZKI TURNIEJ LZS W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

„PIŁKARSKA KADRA CZEKA 2017”

ROCZNIK 2002 I MŁODSZE

W środę 31 maja 2017 r. na boisku sportowym przy Zespole Szkół w Prątnicy odbył się FINAŁ WOJEWÓDZKI Turnieju LZS w Piłce Nożnej Dziewcząt „Piłkarska Kadra Czeka 2017” Rocznik 2002 i młodsze. Do rywalizacji przystąpiły trzy drużyny wyłonione w drodze eliminacji rejonowych – Gimnazjum Prątnica (Gmina Lubawa), GKS LZS Wikielec (Gmina Iława) oraz UKS ORLIK Burkat (Gmina Działdowo). Zespoły rozegrały ze sobą spotkania w systemie „każda z każdą” 2 x 20 minut.

Wyniki:

Gimnazjum Prątnica – UKS ORLIK Burkat 1:1 (1:0)

Gimnazjum Prątnica – GKS LZS Wikielec 0:2 (0:1)

UKS ORLIK Burkat – GKS LZS Wikielec 1:3 (0:2)

Tabela końcowa:

I GKS LZS Wikielec 6 pkt. bramki 5:1 – AWANS DO FINAŁU OGÓLNOPOLSKIEGO

II UKS ORLIK Burkat 1 pkt. bramki 2:4

III Gimnazjum Prątnica 1 pkt. bramki 1:3

Podsumowania zawodów dokonali Benedykt Czarnecki  – Z-ca Przewodniczącego WMZ LZS oraz Marek Jaczun – Sekretarz WMZ LZS, którzy wręczyli kapitanom zespołów pamiątkowe puchary, dyplomy oraz zawodnikom i opiekunom medale.

Organizatorem zawodów byli Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie LZS oraz Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie, współorganizatorami Gmina Wiejska Lubawa oraz Zespół Szkół w Prątnicy.

Organizatorzy serdecznie dziękują dyrekcji oraz nauczycielom Zespołu Szkół w Prątnicy, w szczególności Lidii Abramczyk oraz Dariuszowi Liberackiemu za udekorowanie i przygotowanie obiektu do gry.

Zawodniczki oraz opiekunowie po rozegranych spotkaniach udali się na obiad przygotowany przez właściciela Karczmy „Nad Sandelą”. Posiłek sfinansowany został przez WMZ LZS.