UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • MASOWE BIEGI PRZEŁAJOWE O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (SUSZ, 26.09.2017)

    MASOWE BIEGI PRZEŁAJOWE O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (SUSZ, 26.09.2017)

  • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z OBIEKTÓW

    WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z OBIEKTÓW

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 04 października 2017 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie. Czytaj więcej...
  • POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ PLAŻOWEJ O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (ZALEWO, 30.07.2017) - KOMUNIKAT KOŃCOWY

    POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ PLAŻOWEJ O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (ZALEWO, 30.07.2017) - KOMUNIKAT KOŃCOWY

  • FESTYN SPORTOWY Z UDZIAŁEM RAD SOŁECKICH - CZERLIN TRIUMFUJE W KLASYFIKACJI DRUŻYNOWEJ (ZŁOTOWO, 30.07.2017)

    FESTYN SPORTOWY Z UDZIAŁEM RAD SOŁECKICH - CZERLIN TRIUMFUJE W KLASYFIKACJI DRUŻYNOWEJ (ZŁOTOWO, 30.07.2017)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Witamy na stronie głównej Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie

WYNIKI A, B i C KLASY (WEEKEND 13-14.05.2017)

Komplet zwycięstw w rozgrywkach „A” i „B” klasy odniosły w miniony weekend drużyny z terenu Gminy Lubawa. Najwięcej emocji towarzyszyło spotkaniu w Złotowie gdzie miejscowy LIDER pokonał kandydujący do awansu GRUNWALD Gierzwałd strzelając decydującą bramkę w doliczonym czasie gry. Równie ciekawie było w Kazanicach gdzie JORDAN pokonał ZAMEK Szymbark 3:1. Historycznie wysoką wygraną odnieśli zawodnicy AVISTY Łążyn, którzy aż 17-krotnie znajdowali drogę do bramki gości ze Smykowa. W Gminnej Lidze „C” klasa wszystkie spotkania zakończyły się podziałami punktów.

 

„A” KLASA


LZS LIDER Złotowo – GKS GRUNWALD Gierzwałd 2:1 (0:0)

Bramki: Robert KACZYŃSKI (78’), Adrian MEDERSKI (90’+3) – Krystian KOŁAKOWSKI (57’)

Skład LZS LIDER Złotowo: Mateusz LEWALSKI – Adrian ANDRZEJCZAK (46’ Adrian MEDERSKI), Paweł BRZOZOWSKI, Robert KACZYŃSKI, Dominik KEMPKOWSKI, Łukasz LICZNERSKI, Łukasz MRÓZ, Cezary SADOWSKI, Radosław SZULC, Ariel ZASUWA, Mateusz ŻMIJEWSKI

WYNIKI XVII KOLEJKI (13-14.05.2017)

KS GMINA Kozłowo – GKS OSSA Biskupiec 0:1

KS ZAMEK Kurzętnik – ITS JEZIORAK Iława 1:1

LZS Mszanowo – UKS ORZEŁ Ulnowo 1:3

KS ISKRA Narzym – GKS LZS II Wikielec 2:1

LZS OSA Ząbrowo – LKS WEL Lidzbark Welski 3:0

LZS LIDER Złotowo – GKS GRUNWALD Gierzwałd 2:1

TABELA ROZGRYWEK „A-klasa”

I ITS JEZIORAK Iława 46 pkt. 71:9

II LZS OSA Ząbrowo 33 pkt. 32:16

III LKS WEL Lidzbark Welski 32 pkt. 34:28

IV GKS GRUNWALD Gierzwałd 32 pkt. 42:28

V GKS OSSA Biskupiec 29 pkt. 44:32

VI KS ZAMEK Kurzętnik 22 pkt. 36:36

VII LZS LIDER Złotowo 22 pkt. 24:36

VIII KS GMINA Kozłowo 18 pkt. 15:27

IX LZS NOVOPLAST Mszanowo 18 pkt. 17:40

X UKS ORZEŁ Ulnowo 16 pkt. 25:35

XI KS ISKRA Narzym 12 pkt. 21:40

XII GKS LZS II Wikielec 7 pkt. 21:55


„B” KLASA


LZS JORDAN Kazanice – LZS ZAMEK Szymbark 3:1 (2:0)

Bramki: Bartosz MODRZEWSKI (27’), Mateusz GÓRSKI (34’), Krystian OPAŁKA (88’) – Przemysław WIECZOREK (47’)

Skład LZS JORDAN Kazanice: Bartłomiej GÓRSKI - Łukasz GRADUSZEWSKI, Jakub ZGLENICKI, Przemysław GERKA, Dawid GAJEWSKI, Tomasz GRZYBOWSKI (86' Dawid GOLISZEWSKI), Maciej JURKIEWICZ (70' Kamil OKONIEWICZ), Kamil SASS (58' Marek KAMIŃSKI), Bartosz MODRZEWSKI, Mateusz GÓRSKI (82' Piotr LASKOWSKI), Krystian OPAŁKA (89' Paweł GERKA)


LZS AVISTA Łążyn – GKS MEWA Smykowo 17:2 (9:0)

Bramki: Łukasz JUNKIER (2’, 44’, 51’, 70’, 72’, 86’, 89’), Paweł SENKOWSKI (4’), Marek WIERZBOWSKI (11’, 19’, 41’), Karol JÓZEFOWICZ (18’), Patryk KEMPKOWSKI (38’), Krzysztof MARCHELEK (43’),  Karol ŻUCHOWSKI (73’, 90’), Mariusz KOWALKOWSKI (76’) – zawodnicy gości (52’, 60’)

Skład LZS AVISTA Łążyn:

WYNIKI XVI KOLEJKI (13-14.05.2017)

LZS JORDAN Kazanice – LZS ZAMEK Szymbark 3:1

MLKS OLIMPIA Kisielice – UKS ŻAK Jamielnik 4:0

KS WICHER Gwiździny – GKS ISKRA Smykówko 3:1

LZS AVISTA Łążyn – GKS MEWA Smykowo 17:2

TABELA ROZGRYWEK „B-klasa”

I KS WICHER Gwiździny 46 pkt. 78:12

II LZS JORDAN Kazanice 31 pkt. 29:20

III LZS AVISTA Łążyn 28 pkt. 59:33

IV MLKS OLIMPIA Kisielice 23 pkt. 29:25

V GKS ISKRA Smykówko 22 pkt. 31:29

VI UKS ŻAK Jamielnik 15 pkt. 24:40

VII LZS ZAMEK Szymbark 12 pkt. 19:40

VIII GKS MEWA Smykowo 3 pkt. 20:90

„C” KLASA

WYNIKI IX KOLEJKI (14.05.2017)

LZS PRĄTNICZANKA Prątnica – ZUH ANDRZEJ Zadroga 3:3

Bramki: Kacper RYKACZEWSKI (22’, 27’), Tomasz ŁUKASZEWSKI (80’) – Grzegorz GUZOWSKI (60’, 75’), Michał ŻURALSKI (85’)


LZS Fijewo – LZS ORZEŁ Grabowo 3:3

Bramki: Filip KASPROWICZ (1), Daniel OSMAŃSKI (1), Jakub ZABŁOTNY (1) – Mateusz ZALEWSKI (2), Łukasz SURZYN (1)


LZS ORZEŁ Mortęgi – LZS TORPEDA Rożental 2:2

Bramki: Dawid SIEMIŃSKI (17’, 65’) – Patryk ZDROJEWSKI (37’), Patryk GRABOWSKI (63’)


LZS Sampława – LZS HURAGAN Byszwałd
3:3

Bramki: Rafał OSMAŃSKI (2), Wojciech JURKIEWICZ (1) - Paweł PAPROCKI (2), Szymon BOGDAŃSKI (1)


TABELA ROZGRYWEK „C-klasa”

I ZUH ANDRZEJ Zadroga 23 pkt. 37:12

II LZS Fijewo 18 pkt. 40:18

III LZS PRĄTNICZANKA Prątnica 14 pkt. 25:36

IV LZS TORPEDA Rożental 14 pkt. 31:17

V LZS Sampława 11 pkt. 28:29

VI LZS HURAGAN Byszwałd 10 pkt. 16:21

VII LZS ORZEŁ Mortęgi 7 pkt. 13:37

VIII LZS ORZEŁ Grabowo 3 pkt. 13:33

 

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    lzs lider zotowo    lzs avista    logo jordan