UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ PLAŻOWEJ O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (ZALEWO, 30.07.2017) - KOMUNIKAT KOŃCOWY

    POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ PLAŻOWEJ O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (ZALEWO, 30.07.2017) - KOMUNIKAT KOŃCOWY

  • FESTYN SPORTOWY Z UDZIAŁEM RAD SOŁECKICH - CZERLIN TRIUMFUJE W KLASYFIKACJI DRUŻYNOWEJ (ZŁOTOWO, 30.07.2017)

    FESTYN SPORTOWY Z UDZIAŁEM RAD SOŁECKICH - CZERLIN TRIUMFUJE W KLASYFIKACJI DRUŻYNOWEJ (ZŁOTOWO, 30.07.2017)

  • ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE DELEGATÓW GZ LZS W LUBAWIE (SALA SESYJNA UG LUBAWA, 02.06.2017)

    ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE DELEGATÓW GZ LZS W LUBAWIE (SALA SESYJNA UG LUBAWA, 02.06.2017)

  • 1
  • 2
  • 3

Witamy na stronie głównej Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie

A i B KLASA - WYNIKI (15.04.2017)

 

Za nami druga kolejka rundy rewanżowej „A” klasy oraz dokończenie pierwszej serii „B” klasy. Niestety zarówno LIDER Złotowo jak i JORDAN Kazanice musieli uznać wyższość swoich rywali.

 

LZS LIDER Złotowo – GKS OSSA Biskupiec 0:3 (0:2)

Bramki: Daniel LEWANDOWSKI (21’, 30’), Patryk LEWANDOWSKI (67’)

Skład LZS LIDER Złotowo: Piotr KOWALSKI – Adrian ANDRZEJCZAK (70’ Tomasz EWERTOWSKI), Paweł BRZOZOWSKI, Dawid DĄBROWSKI, Robert KACZYŃSKI (73’ Ariel ZASUWA), Dominik KEMPKOWSKI, Łukasz LICZNERSKI, Łukasz MRÓZ, Cezary SADOWSKI, Radosław SZULC, Mateusz ŻMIJEWSKI (53’ Mateusz KRUSZEWSKI)

 

WYNIKI XIII KOLEJKI (15.04.2017)

KS ISKRA Narzym – UKS ORZEŁ Ulnowo 3:1

KS ZAMEK Kurzętnik – KS GMINA Kozłowo 5:0

LZS OSA Ząbrowo – LZS Mszanowo 6:0

LZS LIDER Złotowo – GKS OSSA Biskupiec 0:3

GKS GRUNWALD Gierzwałd – GKS LZS II Wikielec 5:1

LKS WEL Lidzbark Welski – ITS JEZIORAK Iława 1:3


TABELA ROZGRYWEK „A-klasa”

I ITS JEZIORAK Iława 36 pkt. 58:7

II GKS GRUNWALD Gierzwałd 29 pkt. 35:13

III LZS OSA Ząbrowo 24 pkt. 21:12

IV LKS WEL Lidzbark Welski 23 pkt. 24:21

V GKS OSSA Biskupiec 20 pkt. 32:27

VI KS ZAMEK Kurzętnik 18 pkt. 34:27

VII LZS LIDER Złotowo 16 pkt. 17:29

VIII LZS Mszanowo 14 pkt. 13:33

IX KS GMINA Kozłowo 14 pkt. 8:20

X UKS ORZEŁ Ulnowo 10 pkt. 15:25

XI GKS LZS II Wikielec 7 pkt. 18:45

XII KS ISKRA Narzym 7 pkt. 15:31

 

GKS ISKRA Smykówko – LZS JORDAN Kazanice 1:0 (1:0)

Bramki: Mateusz SONTOWSKI (11’ – rzut karny)

Skład LZS JORDAN Kazanice: Bartłomiej GÓRSKI - Jakub ZGLENICKI, Łukasz GRADUSZEWSKI, Przemysław GERKA (85' Piotr MROCZKOWSKI), Dawid GAJEWSKI, Tomasz GRZYBOWSKI, Kamil SASS (75' Dawid RAFIŃSKI), Mateusz GÓRSKI (68' Kamil OKONIEWICZ), Maciej JURKIEWICZ, Bartosz MODRZEWSKI, Jakub ZAKRETA (50' Krystian OPAŁKA)

 

WYNIKI XII KOLEJKI (15.04.2017)

MLKS OLIMPIA Kisielice – LZS AVISTA Łążyn 1:1 – spotkanie rozegrane 08.04.2017

GKS ISKRA Smykówko – LZS JORDAN Kazanice 1:0

GKS LZS Szymbark – GKS MEWA Smykowo 3:2

LZS Jamielnik – KS WICHER Gwiździny 0:6

 

TABELA ROZGRYWEK „B-klasa”

I KS WICHER Gwiździny 36 pkt. 64:6

II LZS AVISTA Łążyn 23 pkt. 37:25

III LZS JORDAN Kazanice 22 pkt. 19:14

IV MLKS OLIMPIA Kisielice 17 pkt. 21:17

V GKS ISKRA Smykówko 17 pkt. 25:24

VI LZS Jamielnik 12 pkt. 16:27

VII LZS ZAMEK Szymbark 8 pkt. 13:32

VIII GKS MEWA Smykowo 3 pkt. 14:64


Kolejna seria gier „A” i „B” klasy w weekend 22-23 kwietnia 2017. Reprezentanci Gminy Lubawa rywalizować będą w niedzielę o 14:00. W Łążynie dojdzie do spotkania derbowego AVISTA Łążyn – JORDAN Kazanice, z kolei we Frednowy LIDER Złotowo zmierzy się z GKS LZS II Wikielec.


ZAPRASZAMY !!!

 

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    lzs lider zotowo    lzs avista    logo jordan