POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ PLAŻOWEJ O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (ZALEWO, 30.07.2017) - KOMUNIKAT KOŃCOWY

FESTYN SPORTOWY Z UDZIAŁEM RAD SOŁECKICH - CZERLIN TRIUMFUJE W KLASYFIKACJI DRUŻYNOWEJ (ZŁOTOWO, 30.07.2017)

ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE DELEGATÓW GZ LZS W LUBAWIE (SALA SESYJNA UG LUBAWA, 02.06.2017)

Witamy na stronie głównej Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie

ZDROWYCH POGODNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH 2017

ZDROWYCH POGODNYCH SWIAT WIELKANOCNYCH

logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    lzs lider zotowo    lzs avista    logo jordan