UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ PLAŻOWEJ O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (ZALEWO, 30.07.2017) - KOMUNIKAT KOŃCOWY

    POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ PLAŻOWEJ O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (ZALEWO, 30.07.2017) - KOMUNIKAT KOŃCOWY

  • FESTYN SPORTOWY Z UDZIAŁEM RAD SOŁECKICH - CZERLIN TRIUMFUJE W KLASYFIKACJI DRUŻYNOWEJ (ZŁOTOWO, 30.07.2017)

    FESTYN SPORTOWY Z UDZIAŁEM RAD SOŁECKICH - CZERLIN TRIUMFUJE W KLASYFIKACJI DRUŻYNOWEJ (ZŁOTOWO, 30.07.2017)

  • ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE DELEGATÓW GZ LZS W LUBAWIE (SALA SESYJNA UG LUBAWA, 02.06.2017)

    ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE DELEGATÓW GZ LZS W LUBAWIE (SALA SESYJNA UG LUBAWA, 02.06.2017)

  • 1
  • 2
  • 3

Witamy na stronie głównej Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie

WOJEWÓDZKI TURNIEJ LZS W TENISIE STOŁOWYM O PUCHAR TVP3 OLSZTYN - I REJON (ROŻENTAL, 19.03.2017)

W niedzielę 19 marca 2017 w Hali Sportowej w Rożentalu odbyły się eliminacje rejonowe Wojewódzkiego Turnieju LZS w Tenisie Stołowym o Puchar TVP3 Olsztyn. Zawody przeprowadzone zostały dla 4 grup kobiet oraz 5 mężczyzn. Do rywalizacji przystąpili reprezentanci Gminy Lubawa, Gminy Iława, Gminy Nowe Miasto Lubawskie, Gietrzwałdu, Susza, Dąbrówna oraz MLEXERU Elbląg. 

WYNIKI

Grupa I dziewczęta (rocznik 2004 i młodsze)

I GOLDER Patrycja – Gmina Lubawa

II GÓRALSKA Anna – Iława

III KAMIŃSKA Zofia – Iława

IV TOMCZYK Amelia – Susz


Grupa I chłopcy (rocznik 2004 i młodsi)

I DYLEWSKI Oktawian – Dąbrówno

II MAJEWSKI Jakub – Gmina Lubawa

III BIELICKI Michał – Gmina Lubawa

IV ZABŁOTNY Paweł – Gmina Lubawa


Grupa II dziewczęta (rocznik 2003-2002)

I GRZEGORZ Natalia – Elbląg

II SOSNOWSKA Zuzanna – Gmina Lubawa

III JADANOWSKA Wiktoria – NML

IV NIEDZIELA Zuzanna – Gmina Lubawa


Grupa II chłopcy (rocznik 2003-2002)

I KACPRZAK Jakub – Susz

II SULIŃSKI Jakub – Susz

III JEZIORSKI Paweł – Susz

IV SENKOWSKI Łukasz – Gmina Lubawa


Grupa III dziewczęta (rocznik 2001-1999)

I SZCZEPAŃSKA Aleksandra – Iława

II WIŚNIEWSKA Natalia – Gmina Lubawa

III SAMSEL Wiktoria – NML

IV SZYMAŃSKA Zuzanna – Dąbrówno


Grupa III chłopcy (rocznik 2001-1999)

I JARZEMBOWSKI Kamil – Susz

II JANKOWSKI Patryk – Gmina Lubawa

III GÓRALSKI Kacper – Iława

IV JANKOWSKI Kacper – Gmina Lubawa


Grupa IV kobiet (1998-1977)

I WŁODARSKA Emilia – Iława

II PIEŃCZEWSKA Magdalena – Iława

III KOTEWICZ Dominika – NML

IV SURDYKOWSKA Ewa – Gmina Lubawa


Grupa IV mężczyźni (1998-1977)

I SURDYKOWSKI Michał – Gmina Lubawa

II ŻURALSKI Szymon – Gmina Lubawa

III GUZOWSKI Andrzej – Gmina Lubawa

IV ŻÓŁTOWSKI Andrzej – Susz


Grupa V mężczyzn (1976-1962)

I GROMKO Artur – Elbląg

II DĄBROWSKI Dariusz – NML

III GOLDER Tomasz – Gmina Lubawa

IV GÓRALSKI Roman – Iława


KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA

I Gmina Lubawa – 116 pkt.

II Iława – 64 pkt.

III Susz – 62 pkt.

IV Nowe Miasto Lubawskie – 40 pkt.

V MLEXER Elbląg – 29 pkt.

VI Dąbrówno – 15 pkt.

VII Gietrzwałd – 11 pkt. 


Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    lzs lider zotowo    lzs avista    logo jordan