POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ PLAŻOWEJ O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (ZALEWO, 30.07.2017) - KOMUNIKAT KOŃCOWY

FESTYN SPORTOWY Z UDZIAŁEM RAD SOŁECKICH - CZERLIN TRIUMFUJE W KLASYFIKACJI DRUŻYNOWEJ (ZŁOTOWO, 30.07.2017)

ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE DELEGATÓW GZ LZS W LUBAWIE (SALA SESYJNA UG LUBAWA, 02.06.2017)

Witamy na stronie głównej Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie

MW WMZ LZS W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ MĘŻCZYZN 2017 (BIAŁA PISKA, 19.03.2017)

LIDER Zlotowo(LIDER Złotowo)

W niedzielę 19 marca 2017 w Hali Sportowej Gimnazjum w Białej Piskiej odbył się Finał Mistrzostw Województwa WMZ LZS w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn 2017. W zawodach udział wzięło sześć drużyn - KS CONSTRACT (Gmina Lubawa), LIDER Złotowo (Gmina Lubawa), ULKS Derby Biała Piska, LZS Mojtyny (Biskupiec), Nowa Różanka (Gmina Kętrzyn) oraz Jeziorany.

Mistrzem Województwa została drużyna reprezentująca Gminę Lubawa - LIDER Złotowo. Na najniższym stopniu podium uplasowali się zawodnicy KS CONSTRACT.

WYNIKI:

Mecze grupowe:

LIDER Złotowo – ULKS Derby Biała Piska 2:2

LIDER Złotowo – Jeziorany 5:0

KS CONSTRACT – Nowa Różanka 3:0

KS CONSTRACT – LZS Mojtyny 2:3

Półfinał:

LIDER Złotowo – KS CONSTRACT 0:0 karne 4:3

Mecz o III miejsce:

KS CONSTRACT – ULKS Derby Biała Piska 4:1

Finał:

LIDER Złotowo – LZS Mojtyny 1:0