UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

  • Wyniki klasa okręgowa + klasa

    Wyniki klasa okręgowa + klasa "A" + klasa "B" (03-04.06.2023 r.)

    W weekend 03-04 czerwca 2023 r. rozegrano spotkania o Mistrzostwo Klasy Okręgowej, Klasy „A” oraz Klasy „B”. Kolejne cenne zwycięstwo odniósł KS CONSTRACT Lubawa, który pokonał na wyjeździe UNIĘ Susz 4:1. W klasie "A" remis AVISTY i JORDANA, z kolei w klasie "B" porażki DREWNEKSU i TORPEDY.  Zespół PFT DREWNEKS Sampława na dwie kolejki przed końcem zapewnił sobie AWANS do klasy "A". Gratulujemy !!! Wyniki poniżej. Read More
  • 1

W sobotę 11 marca 2023 r. w Gminnej Hali Sportowej w Byszwałdzie rozegrano Halowy Turniej Piłki Nożnej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Do rywalizacji przystąpiły cztery zespoły, które rozegrały ze sobą spotkania w systemie "każdy z każdym" 1x15 minut.


Wyniki

Tuszewo - Sampława 2:0

Prątnica - UG Lubawa 1:2

Tuszewo - Prątnica 4:1

Sampława - UG Lubawa 0:2

Tuszewo - UG Lubawa 5:0

Sampława - Prątnica 0:2


Tabela końcowa

I Tuszewo 9 pkt. bramki 11:1

II UG Lubawa 6 pkt. bramki 4:6

III Prątnica 3 pkt. bramki 4:6

IV Sampława 0 pkt. bramki 0:6

 

Najlepszy strzelec turnieju - Malinowski Karol (Tuszewo) - 5 bramek

Najlepszy bramkarz turnieju - Józefowicz Grzegorz (Tuszewo)

 

Podsumowania zawodów dokonali Tomasz Ewertowski – Wójt Gminy Lubawa oraz Łukasz Berent – Przewodniczący Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie. Kapitanowie drużyn otrzymali pamiątkowe puchary, zawodnicy z miejsc I – III dodatkowo medale. Najlepszy bramkarz oraz strzelec otrzymali statuetki.

 

Impreza została sfinansowana ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH.

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube