UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • Wyniki - Klasa

    Wyniki - Klasa "A" - sezon 2021/2022 - XII kolejka

    W weekend 23-24 października 2021 r. rozegrano spotkania XII kolejki rozgrywek o Mistrzostwo Klasy „”A” sezon 2021/2022. Wyniki poniżej. Read More
  • Wyniki - Klasa

    Wyniki - Klasa "B" - sezon 2021/2022 - IX kolejka

    W weekend 23-24 października 2021 r. rozegrano spotkania IX kolejki rozgrywek o Mistrzostwo Klasy „”B” sezon 2021/2022. Wyniki poniżej. Read More
  • III LIGA TENISA STOŁOWEGO - KS AZS UWM II Olsztyn - LZS Lubawa 12:6

    III LIGA TENISA STOŁOWEGO - KS AZS UWM II Olsztyn - LZS Lubawa 12:6

    W sobotę 16 października w Olsztynie tenisiści stołowi LZS Lubawa rozegrali spotkanie III kolejki III ligi tenisa stołowego z KS AZS UWM II Olsztyn. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 12:6   Punkty dla LZS Lubawa zdobyli: Michał Surdykowski – 3 pkt. (4 single + debel) Tomasz Golder – 1 pkt. (2 single + debel) Magdalena Surdykowska – 1 pkt. (2 single) Szymon Żuralski – 1 pkt. (4 single + debel) Patrycja Golder – 0 pkt. (2 single) Andrzej Guzowski – 0 pkt. (2 single + debel) Read More
  • Mistrzostwa Gminy Lubawa w piłce nożnej OLD BOYS im. Benedykta Czarneckiego (Prątnica, 19.09.2021 r.)

    Mistrzostwa Gminy Lubawa w piłce nożnej OLD BOYS im. Benedykta Czarneckiego (Prątnica, 19.09.2021 r.)

    W niedzielę 19 września 2021 r. na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej im. Teofila Ruczyńskiego w Prątnicy odbyły się Mistrzostwa Gminy Lubawa w piłce nożnej OLD BOYS im. Benedykta Czarneckiego. Read More
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

W weekend 23-24 października 2021 r. rozegrano spotkania IX kolejki rozgrywek o Mistrzostwo Klasy „”B” sezon 2021/2022. Wyniki poniżej.


PFT DREWNEKS Sampława – LZS TORPEDA Rożental 12:0 (7:0)
Bramki: Michał Raciborski (1’, 69’), Szymon Łątkowski (10’, 36’), Sylwester Bukowski (17’, 39’, 40’), Jakub Lendzionowski (30’, 57’), Adam Dybich (58’), Patryk Mówiński (73’, 88’)
Skład DREWNEKS: Łukasz Ochlak – Adam Dybich, Dawid Mederski (71’ Przemysław Cabaj), Jakub Lendzionowski, Michał Raciborski (70’ Marek Nastachowski), Szymon Łątkowski (50’ Radosław Buczkowski), Tomasz Sławiński (60’ Szymon Lasikowski), Marek Laskowski (46’ Patryk Mówiński), Sylwester Rynkowski, Andrzej Podlaszewski, Sylwester Bukowski (55’ Cezary Chorzelewski)
Skład TORPEDA: Paweł Majewski – Grzegorz Guzowski, Tomasz Kopański, Maksym Konaki (75’ Rafał Marszelewski), Damian Porębski, Jakub Borkowski, Rafał Borkowski, Rafał Uschpelkat, Patryk Grabowski, Kacper Pomoryn, Piotr Borkowski


LZS HURAGAN Byszwałd – UKS Mały Jeziorak Iława 1:8 (0:4)
Bramki: Damian Pelc (67’) – Tomasz Zakierski (18’, 28’, 88’), Igor Kowalski (34’, 78’), Tomasz Szpadkiewicz (44’), Nikodem Podliński (68’, 71’)
Skład HURAGAN: Adan Węglewski – Mateusz Banacki (57’ Dominik Modrzewski), Damian Goliszewski, Mariusz Liszewski, Hubert Januszewski (70’ Kacper Bartkowski), Kacper Szczepański, Damian Pelc, Andrzej Bukowski, Damian Wyżlic, Marcel Brejdakowski, Krzysztof Czarnecki


LZS ZAMEK Szymbark – LZS Fijewo 9:0 (4:0)
Bramki: Daniel Rulkiewicz (3’), Wojciech Grzegrzółka (13’, 19’, 41’), Dominik Śniadała (55’), Tomasz Borkowy (63’, 66’, 87’), Bartosz Nycz (85’)
Skład Fijewo: Karol Karkut – Sebastian Karczewski (46’ Karol Rudnicki), Karol Jakubowski, Patryk Lewandowski, Tymoteusz Rudszewski, Paweł Jakubowski, Daniel Karczewski, Michał Szczepański, Kacper Małkowski (70’ Łukasz Lewicki), Mariusz Szczepański, Mateusz Lewandowski


Wyniki IX kolejka

PFT DREWNEKS Sampława – LZS TORPEDA Rożental 12:0

LZS HURAGAN Byszwałd – UKS MAŁY Jeziorak Iława 1:8

UKS ŻAK Jamielnik – MLKS OLIMPIA Kisielice 3:1

LZS ZAMEK Szymbark – LZS Fijewo 9:0

KS WICHER Gwiździny – KS WEL Bratian 2:3


Tabela po IX kolejkach

I UKS ŻAK Jamielnik 22 pkt. bramki 29:13

II UKS MAŁY Jeziorak Iława 22 pkt. bramki 34:8

III LZS ZAMEK Szymbark 19 pkt. bramki 35:11

IV PFT DREWNEKS Sampława 18 pkt. bramki 32:8

V MLKS OLIMPIA Kisielice 16 pkt. bramki 32:17

VI LZS TORPEDA Rożental 9 pkt. bramki 19:34

VII KS WEL Bratian 9 pkt. bramki 27:36

VIII LZS HURAGAN Byszwałd 7 pkt. bramki 9:35

IX LZS Fijewo 6 pkt. bramki 10:36

X KS WICHER Gwiździny 3 pkt. bramki 7:36

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube