UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • Wyniki - Klasa

    Wyniki - Klasa "A" - sezon 2021/2022 - XII kolejka

    W weekend 23-24 października 2021 r. rozegrano spotkania XII kolejki rozgrywek o Mistrzostwo Klasy „”A” sezon 2021/2022. Wyniki poniżej. Read More
  • Wyniki - Klasa

    Wyniki - Klasa "B" - sezon 2021/2022 - IX kolejka

    W weekend 23-24 października 2021 r. rozegrano spotkania IX kolejki rozgrywek o Mistrzostwo Klasy „”B” sezon 2021/2022. Wyniki poniżej. Read More
  • III LIGA TENISA STOŁOWEGO - KS AZS UWM II Olsztyn - LZS Lubawa 12:6

    III LIGA TENISA STOŁOWEGO - KS AZS UWM II Olsztyn - LZS Lubawa 12:6

    W sobotę 16 października w Olsztynie tenisiści stołowi LZS Lubawa rozegrali spotkanie III kolejki III ligi tenisa stołowego z KS AZS UWM II Olsztyn. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 12:6   Punkty dla LZS Lubawa zdobyli: Michał Surdykowski – 3 pkt. (4 single + debel) Tomasz Golder – 1 pkt. (2 single + debel) Magdalena Surdykowska – 1 pkt. (2 single) Szymon Żuralski – 1 pkt. (4 single + debel) Patrycja Golder – 0 pkt. (2 single) Andrzej Guzowski – 0 pkt. (2 single + debel) Read More
  • Mistrzostwa Gminy Lubawa w piłce nożnej OLD BOYS im. Benedykta Czarneckiego (Prątnica, 19.09.2021 r.)

    Mistrzostwa Gminy Lubawa w piłce nożnej OLD BOYS im. Benedykta Czarneckiego (Prątnica, 19.09.2021 r.)

    W niedzielę 19 września 2021 r. na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej im. Teofila Ruczyńskiego w Prątnicy odbyły się Mistrzostwa Gminy Lubawa w piłce nożnej OLD BOYS im. Benedykta Czarneckiego. Read More
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

W weekend 02-03 października 2021 r. rozegrano spotkania VI kolejki rozgrywek o Mistrzostwo Klasy „”B” sezon 2021/2022. Wyniki poniżej.


LZS HURAGAN Byszwałd – LZS Fijewo 0:1 (0:0)

Bramka: Mateusz Lewandowski (85’)
Skład HURAGAN – Janusz Jaskulski (55’ Marcel Brejdakowski) – Andrzej Bukowski, Adam Węglewski, Mateusz Piotrowicz, Dawid Cyrankowski (57’ Damian Goliszewski), Adrian Jakubowski, Maciej Borkowski, Damian Wyżlic (57’ Filip Januszewski), Krystian Kozłowski (60’ Szymon Szymański), Krzysztof Kozłowski (90’ Mariusz Liszewski), Dawid Siemiński
Skład Fijewo – Rafał Raduszewski – Daniel Osmański, Przemysław Mówiński, Sebastian Karczewski, Karol Jakubowski (46’ Łukasz Mazurek), Patryk Lewandowski (75’ Karol Rudnicki), Tymoteusz Rudszewski, Paweł Jakubowski, Daniel Karczewski, Mariusz Szczepański, Mateusz Lewandowski

LZS ZAMEK Szymbark – LZS TORPEDA Rożental 4:3 (3:0)
Bramki: Daniel Rulkiewicz (31’, 33’), Bartosz Nycz (45’+2), Dawid Myśliński (64’) – Grzegorz Guzowski (50’), Mateusz Zalewski (60’), Bartłomiej Graman (87’)
Skład TORPEDA: Marek Korpowski – Maksym Konaki (46’ Piotr Borkowski), Damian Porębski, Robert Marciniak, Rafał Marszelewski (70’ Krzysztof Frydrych), Patryk Grabowski, Mateusz Łukomski (30’ Jakub Borkowski), Mateusz Zalewski, Tomasz Kopański (46’ Grzegorz Guzowski), Jakub Graman, Bartłomiej Graman

UKS MAŁY Jeziorak Iława –PFT DREWNEKS Sampława 1:1 (0:1)
Bramki: Konrad Etmański (62’) – Sylwester Bukowski (12’)
Skład DREWNEKS: Łukasz Ochlak – Henryk Świątkowski (85’ Adam Dybich), Andrzej Podlaszewski, Jakub Kowalski (85’ Sylwester Rynkowski), Michał Raciborski, Jakub Lendzionowski (72’ Szymon Lasikowski), Arkadiusz Wietecha (56’ Szymon Łątkowski), Lucjan Szwarc, Michał Łukaszewski (56’ Radosław Buczkowski), Dawid Mederski (82’ Marek Laskowski), Sylwester Bukowski (50’ Patryk Mówiński)


Wyniki VI kolejka

MLKS OLIMPIA Kisielice – KS WICHER Gwiździny 6:0

KS WEL Bratian – UKS ŻAK Jamielnik 3:4

LZS HURAGAN Byszwałd – LZS Fijewo 0:1

LZS ZAMEK Szymbark – LZS TORPEDA Rożental 4:3

UKS MAŁY Jeziorak Iława – PFT DREWNEKS Sampława 1:1


Tabela po VI kolejkach

I UKS ŻAK Jamielnik 15 pkt. bramki 21:9

II UKS MAŁY Jeziorak Iława 13 pkt. bramki 18:5

III  LZS ZAMEK Szymbark 12 pkt. bramki 24:10

IV PFT DREWNEKS Sampława 12 pkt. bramki 15:6

V MLKS OLIMPIA Kisielice 10 pkt. bramki 23:12

VI LZS TORPEDA Rożental 9 pkt. bramki 15:15

VII KS WEL Bratian 6 pkt. bramki 21:26

VIII LZS HURAGAN Byszwałd 4 pkt. bramki 4:21

IX KS WICHER Gwiździny 3 pkt. bramki 4:25

X LZS Fijewo 3 pkt. bramki 5:21

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube