UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • Wyniki - Klasa

    Wyniki - Klasa "A" - sezon 2021/2022 - XII kolejka

    W weekend 23-24 października 2021 r. rozegrano spotkania XII kolejki rozgrywek o Mistrzostwo Klasy „”A” sezon 2021/2022. Wyniki poniżej. Read More
  • Wyniki - Klasa

    Wyniki - Klasa "B" - sezon 2021/2022 - IX kolejka

    W weekend 23-24 października 2021 r. rozegrano spotkania IX kolejki rozgrywek o Mistrzostwo Klasy „”B” sezon 2021/2022. Wyniki poniżej. PFT DREWNEKS Sampława – LZS TORPEDA Rożental 12:0 (7:0)Bramki: Michał Raciborski (1’, 69’), Szymon Łątkowski (10’, 36’), Sylwester Bukowski (17’, 39’, 40’), Jakub Lendzionowski (30’, 57’), Adam Dybich (58’), Patryk Mówiński (73’, 88’)Skład DREWNEKS: Łukasz Ochlak – Adam Dybich, Dawid Mederski (71’ Przemysław Cabaj), Jakub Lendzionowski, Michał Raciborski (70’ Marek Nastachowski), Szymon Łątkowski (50’ Radosław Buczkowski), Tomasz Sławiński (60’ Szymon Lasikowski), Marek Laskowski (46’ Patryk Mówiński), Sylwester Rynkowski, Andrzej Podlaszewski, Sylwester Bukowski (55’ Cezary Chorzelewski)Skład TORPEDA: Paweł Majewski – Grzegorz Guzowski, Tomasz Kopański, Maksym Konaki (75’ Rafał Marszelewski), Damian Porębski, Jakub Borkowski, Rafał Borkowski, Rafał Uschpelkat, Patryk Grabowski, Kacper Pomoryn, Piotr Borkowski Read More
  • III LIGA TENISA STOŁOWEGO - KS AZS UWM II Olsztyn - LZS Lubawa 12:6

    III LIGA TENISA STOŁOWEGO - KS AZS UWM II Olsztyn - LZS Lubawa 12:6

    W sobotę 16 października w Olsztynie tenisiści stołowi LZS Lubawa rozegrali spotkanie III kolejki III ligi tenisa stołowego z KS AZS UWM II Olsztyn. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 12:6   Punkty dla LZS Lubawa zdobyli: Michał Surdykowski – 3 pkt. (4 single + debel) Tomasz Golder – 1 pkt. (2 single + debel) Magdalena Surdykowska – 1 pkt. (2 single) Szymon Żuralski – 1 pkt. (4 single + debel) Patrycja Golder – 0 pkt. (2 single) Andrzej Guzowski – 0 pkt. (2 single + debel) Read More
  • Mistrzostwa Gminy Lubawa w piłce nożnej OLD BOYS im. Benedykta Czarneckiego (Prątnica, 19.09.2021 r.)

    Mistrzostwa Gminy Lubawa w piłce nożnej OLD BOYS im. Benedykta Czarneckiego (Prątnica, 19.09.2021 r.)

    W niedzielę 19 września 2021 r. na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej im. Teofila Ruczyńskiego w Prątnicy odbyły się Mistrzostwa Gminy Lubawa w piłce nożnej OLD BOYS im. Benedykta Czarneckiego. Read More
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

W weekend 18-19 września 2021 r. rozegrano spotkania IV kolejki rozgrywek o Mistrzostwo Klasy „”B” sezon 2021/2022. Wyniki poniżej.


MLKS OLIMPIA Kisielice – LZS Fijewo 8:1 (3:0)

Bramki: Mateusz Wojtczuk (9’, 19’, 28’), Radosław Skonieczka (47’), Kamil Łukaszewski (73’), Adam Korzeniak (85’), Karol Miller (86’), Piotr Kapusta (88’) – Patryk Lewandowski (76’)
Skład Fijewo – Rafał Raduszewski – Daniel Osmański, Mateusz Machnowski (30’ Michał Szczepański), Przemysław Mówiński (75’ Karol Karkut), Sebastian Karczewski, Karol Jakubowski, Patryk Lewandowski, Tymoteusz Rudszewski (46’ Dawid Wrzosek), Paweł Jakubowski, Mateusz Lewandowski (77’ Łukasz Lewicki), Dawid Jańczyk (46’ Karol Rudnicki)


KS WICHER Gwiździny – PFT DREWNEKS Sampława 0:4 (0:2)

Bramki: Michał Raciborski (15’), Sylwester Rynkowski (37’), Sylwester Bukowski (51’), Jakub Lendzionowski (79’)
Skład DREWNEKS: Łukasz Ochlak – Henryk Świątkowski (70’ Jakub Kowalski), Tomasz Sławiński (58’ Marcin Laskowski), Michał Raciborski, Jakub Lendzionowski, Sylwester Rynkowski, Marek Laskowski, Patryk Mówiński, Lucjan Szwarc (56’ Andrzej Podlaszewski), Michał Łukaszewski (55’ Radosław Buczkowski), Sylwester Bukowski (56’ Szymon Lasikowski)

LZS HURAGAN Byszwałd – UKS ŻAK Jamielnik 1:4 (0:1)
Bramki: Kacper Szczepański (56’) – Szymon Skręta (32’, 49’, 55’), Cezary Karczewski (81’)
Skład HURAGAN: Łukasz Szechlicki – Adam Węglewski (58’ Andrzej Bukowski), Marcel Brejdakowski, Kacper Szczepański (60’ Filip Januszewski), Maciej Borkowski, Adrian Jakubowski (73’ Damian Pelc), Krystian Opałka, Kamil Sass, Krzysztof Kozłowski, Szymon Szymański (46’ Dawid Cyrankowski), Krzysztof Czarnecki

UKS MAŁY Jeziorak Iława – LZS TORPEDA Rożental 4:1 (2:1)
Bramki: Remigiusz Niedbalski (11’, 23’), Bartosz Brejdakowski (57’), Adam Kowalewski (69’) – Piotr Taranowski (19’)
Skład TORPEDA: Paweł Majewski – Damian Porębski, Robert Marciniak, Rafał Marszelewski (65’ Piotr Borkowski), Patryk Grabowski (45’ Jakub Borkowski), Mateusz Łukomski, Kacper Pomoryn (75’ Marcin Januszewski), Piotr Taranowski, Mateusz Zalewski (77’ Grzegorz Guzowski), Jakub Graman, Bartłomiej Graman

Wyniki IV kolejka

MLKS OLIMPIA Kisielice – LZS Fijewo 8:1

KS WICHER Gwiździny – PFT DREWNEKS Sampława 0:4

LZS HURAGAN Byszwałd – UKS ŻAK Jamielnik 1:4

KS WEL Bratian – LZS ZAMEK Szymbark 1:4

UKS MAŁY Jeziorak Iława – LZS TORPEDA Rożental 4:1

Tabela po IV kolejkach

I UKS MAŁY Jeziorak Iława 12 pkt. bramki 17:3

II PFT DREWNEKS Sampława 10 pkt. bramki 12:3

III  LZS ZAMEK Szymbark 9 pkt. bramki 18:4

IV UKS ŻAK Jamielnik 9 pkt. bramki 16:6

V LZS TORPEDA Rożental 6 pkt. bramki 7:8

VI KS WEL Bratian 6 pkt. bramki 15:17

VII MLKS OLIMPIA Kisielice 4 pkt. bramki 14:10

VIII LZS HURAGAN Byszwałd 3 pkt. bramki 2:18

IX LZS Fijewo 0 pkt. bramki 4:20

X KS WICHER Gwiździny 0 pkt. bramki 3:19

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube