UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • Przekaż 1% podatku na swój KLUB

    Przekaż 1% podatku na swój KLUB

    Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej jako organizacja pożytku publicznego prowadzi coroczną akcję „Przekaż 1% podatku na swój klub”, dzięki której, kolejny raz będzie można przekazać środki finansowe klubom piłkarskim z naszego województwa! Read More
  • 1

XVII Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa
Gminna Hala Sportowa w Byszwałdzie
 20.12.2020 r.



Wyniki II kolejki gier:
1. LIDER Złotowo - JORDAN Kazanice 3:5 (0:1)
Bramki: Łukasz Mróz (22', 27'), Mateusz Erdman (24') - Piotr Rykaczewski (9'), Szymon Bogdański (17'), Kacper Sendlewski (18', 29'), Artur Modrzewski (19')

2. HURAGAN Byszwałd I - Reprezentacja Artystów 1:13 (1:6)
Bramki: Mariusz Liszewski (4') - Bartosz Modrzewski (5', 15'), Dawid Goliszewski (7', 24'), Radosław Szulc (9', 29', 29'), Dawid Gajewski (12', 21'), Kamil Okoniewicz (14'), Krystian Opałka (22', 27', 28')

3. Fijewo - Lubawa 13:2 (4:1)
Bramki: Kamil Urbański (1', 8', 19'), Sylwester Rynkowski (6', 18', 22'), Karol Jakubowski (7', 21', 25'), Daniel Osmański (20'), Paweł Jakubowski (21', 24', 29') - Paweł Jankowski (12', 29')

4. RADRUK & AM Bud - AVISTA Łążyn 7:0 (4:0)
Bramki: Michał Bielecki (3', 4'), Patryk Rożentalski (7', 29'), Miłosz Marczewski (12', 23', 26')

5. P.K. Nadruki - TORPEDA Rożental 2:3 (2:2)
Bramki: Paweł Senkowski (1'), Szymon Wroński (2') - Adrian Leśnicki (8'), Adrian Wasiak (11'), Krzysztof Wietek (25')

6. Auto-Części Daniel - HURAGAN Byszwałd II 0:4 (0:1)
Bramki: Szymon Zelmański (2', 24'), Bartosz Kuczyński (28'), Miłosz Olejniczak (30')

7. DRWĘCA Zielkowo - DREWNEKS Sampława 6:3 (4:0)
Bramki: Marcin Szulc (2'), Damian Gerka (5', 14', 16', 25'), Robert Marciniak (13') - Wojciech Jurkiewicz (28'), Radosław Buczkowski (29'), Szymon Łątkowski (30')


Tabela rozgrywek
1 JORDAN Kazanice 6 pkt. bramki 22:3
2 TORPEDA Rożental 6 pkt. bramki 13:3
3 HURAGAN Byszwałd II 6 pkt. bramki 8:1
4 Reprezentacja Artystów 3 pkt. bramki 17:6
5LZS Fijewo 3 pkt. bramki 14:7
6 RADRUK & AM Bud 3 pkt. bramki 8:3
7 P.K. Nadruki 3 pkt. bramki 7:4
8 DRWĘCA Zielkowo 3 pkt. bramki 7:8
9 PFT DREWNEKS Sampława 3 pkt. bramki 8:10
10 Auto-Części Daniel 3 pkt. bramki 3:5
11 AVISTA Łążyn 3 pkt. bramki 5:8
12 LIDER Złotowo 0 pkt. bramki 4:15
13 HURAGAN Byszwałd 0 pkt. bramki 2:17
14 Lubawa 0 pkt. bramki 2:30

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube