UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • III Liga Tenisa Stołowego LZS Lubawa - EKS MLEXER II Elbląg 10:8

  III Liga Tenisa Stołowego LZS Lubawa - EKS MLEXER II Elbląg 10:8

            W sobotę 14 listopada 2020 r. w Hali Sportowej w Rożentalu rozegrano spotkanie III ligi tenisa stołowego sezon 2020/2021 pomiędzy LZS Lubawa a EKS MLEXER II Elbląg. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 10:8. Punkty dla LZS Lubawa zdobyli – Michał Surdykowski (4,5 pkt.), Tomasz Golder (3,5 pkt.) oraz Szymon Żuralski (2 pkt.). Read More
 • XVII Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa - informacja

  XVII Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa - informacja

             Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XVII Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Liga rozgrywana będzie w Gminnej Hali Sportowej w Byszwałdzie. Read More
 • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - INFORMACJA

  WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - INFORMACJA

           Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 02 listopada 2020 r. będzie możliwość wynajmu hal sportowych: - Gminna Hala Sportowa w Byszwałdzie, - Hala Sportowa w Rożentalu, - Hala Sportowa w Tuszewie, - Hala Sportowa w Złotowie. Read More
 • 1
 • 2
 • 3

W sobotę 17 października 2020 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Olecku odbył Finał 61 Edycji Masowego Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o Puchar TVP3 Olsztyn. Organizatorami zawodów byli Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie LZS, OSIR Olecko oraz Gmina Olecko. Impreza dofinansowana została ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.


 


Gminę Lubawa podczas zawodów reprezentowała szóstka zawodników.


Miejsca reprezentantów Gminy Lubawa:

I miejsce – Surdykowska Magdalena (grupa 3 kobiet)

I miejsce – Golder Tomasz (grupa 4 mężczyzn)

II miejsce – Golder Patrycja (grupa 2 kobiet)

II miejsce – Żuralski Szymon (grupa 3 mężczyzn)

IV miejsce – Guzowski Andrzej (grupa 4 mężczyzn)

VII-VIII miejsce – Golder Kinga (grupa 1 dziewcząt)


W klasyfikacji drużynowej Gmina Lubawa zajęła wysokie III miejsce (99,5 pkt.) za Kalinowem (207,5 pkt.) oraz Gołdapem (134,5 pkt.)


Koszty udziału zawodników zostały sfinansowana ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji  zadania publicznego pod tytułem: ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH.


Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol