UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • Przekaż 1% podatku na swój KLUB

    Przekaż 1% podatku na swój KLUB

    Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej jako organizacja pożytku publicznego prowadzi coroczną akcję „Przekaż 1% podatku na swój klub”, dzięki której, kolejny raz będzie można przekazać środki finansowe klubom piłkarskim z naszego województwa! Read More
  • 1

Logo GZ LZS         Herb Gmina Lubawa

 

Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XVII Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Liga rozgrywana będzie w Gminnej Hali Sportowej w Byszwałdzie.


Zapisy z nazwą drużyny (składy imienne w późniejszym terminie) przyjmowane będą do piątku 30 października 2020 r. (zapisy osobiście w biurze LZS Lubawa, Fijewo 73, budynek D lub email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Wpisowe/kaucja do rozgrywek 150 złotych.


Termin spotkania z kapitanami drużyn na którym zostanie omówiony sposób przeprowadzenia ligi ustalony będzie po upływie terminu zgłoszeń.

W związku z obecną sytuacją epidemiczną liga rozgrywana będzie przy zaostrzonych zasadach sanitarno - epidemiologicznych  i ograniczeniach.

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne drużyny do udziału w rozgrywkach.

        

Do ligi zakwalifikowanych zostanie maksymalnie 12 zespołów (pierwszeństwo udziału w lidze mają koła LZS, które czynnie biorą udział w rozgrywkach trawiastych)   

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube