UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • WYNIKI KLASA

    WYNIKI KLASA "A" i "B" (12-13.09.2020 r.)

             W weekend 12-13 września 2020 r. odbyła się VII kolejka rozgrywek klasy „A” oraz V kolejka rozgrywek klasy „B”. Poniżej szczegółowe informacje. Read More
  • 1

W weekend 08-09 sierpnia 2020 r. odbyłą się II kolejka rozgrywek klasy „A” Grupa 4. Kolejne trzy oczka do swojego dorobku dopisali gracze CONSTRACTU, remisem zakończyło się spotkanie JORDANA, porażki doznali gracze AVISTY. Poniżej szczegółowe informacje.

 


„A” KLASA


KS ZAMEK Kurzętnik – LZS LIDER Złotowo 1:2 (1:1)

Bramki: Kladiusz Jagielski (44’) – Robert Kaczyński (40’), Dominik Kempkowski (55’)

Skład LIDER: Marisuz Sroka – Krystian Zdrojewski, Kamil Sass, Damian Wyżlic, Dawid Mederski, Robert Kaczyński, Mateusz Piotrowicz, Mateusz Erdman, Łukasz Mróz, Dominik Kempkowski, Adrian Mederski (85’ Łukasz Szechlicki)


KS ISKRA Narzym – LZS JORDAN Kazanice 2:2 (1:0)

Bramki: Michał Rynkowski (9’), Jakub Zębalski (70’) – Artur Modrzewski (58’), Bartosz Modrzewski (89’)

Skład JORDAN: Piotr Kowalski – Dawid Gajewski, Łukasz Lewalski, Paweł Brzozowski (85’ Piotr Laskowski), Maciej Jurkiewicz (55’ Bartosz Modrzewski), Artur Modrzewski, Tomasz Grzybowski, Szymon Nojman, Kamil Kamiński (70’ Bartłomiej Górski), Filip Owczarek, Marcin Szulc


KS GMINA Kozłowo – LZS AVISTA Łążyn 3:0 (2:0)

Bramki: Bartosz Grzela (23’), Jakub Wiśniewski (33’), Bartosz Żurawski (82’)

Skład AVISTA: Marcin Piotrowicz – Paweł Pałkowski, Łukasz Junkier (75’ Karol Kuczyński), Marek Wierzbowski, Paweł Senkowski, Bartosz Bilicki, Damian Golder, Maksymilian Zakrzewski, Rafał Dembowski, Karol Józefowicz, Szymon Wroński


WYNIKI II KOLEJKI

KS ZAMEK Kurzętnik – KS CONSTRACT Lubawa 1:2

KS ISKRA Narzym – LZS JORDAN Kazanice 2:2

KS GMINA Kozłowo –LZS AVISTA Łążyn 3:0

GKS OSSA Biskupiec – KS WICHER Gwiździny 5:0

LZS OHI Frednowy – LZS CZARNI Rudzienice 1:3

MKS Działdowo – LKS WEL Lidzbark Welski 1:1

UKS ORZEŁ Ulnowo - PAUZA


TABELA ROZGRYWEK „A-klasa”

I LZS CZARNI Rudzienice 6 pkt. bramki 9:1

II KS GMINA Kozłowo 6 pkt. bramki 7:1

III KS CONSTRACT Lubawa 6 pkt. bramki 8:3

IV MKS Działdowo 4 pkt. bramki 5:3

V LZS JORDAN Kazanice 4 pkt. bramki 4:2

VI GKS OSSA Biskupiec* 3 pkt. bramki 5:0

VII KS ISKRA Narzym 2 pkt. bramki 4:4

VIII LZS AVISTA Łążyn 1 pkt. bramki 2:5

IX LKS WEL Lidzbark Welski 1 pkt. bramki 3:7

X UKS ORZEŁ Ulnowo* 0 pkt. bramki 2:4

XI LZS OHI Frednowy 0 pkt. bramki 1:5

XII KS ZAMEK Kurzętnik 0 pkt. bramki 1:8

XIII KS WICHER Gwiździny 0 pkt. bramki 1:9

 * mecz mniej

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol